Jsou mladé, bohaté, úspěšné, krásné a nyní i navrhují své vlastní kolekce. Řeč je o nejmladších sestrách Kim Kardashian. Ty naplno zhodnocují získaný úspěch své rodiny a dávají o sobě znát i Evropě. Tentokrát svou vlastní kolekcí!

avatar

Leona Tomečková
Ráda píšu o všem, co mi přijde zajímavé.

Nová kolekce mladších sester Kardashian je tady

Dělají do módy

Kendall a Kylie jsou mladšími sestrami Kim Kardashian, které i přes svůj věk dokazují, že chtějí se podílet na vytváření nejen kolekcí, ale také hudby nebo knih. Poslední úspěchem je vlastní kolekce bot a kabelek, pro uznávanou módní značku Steve Madden. Už na jaře tohoto roku představily kolekci pro značku Pacsun, která se orientuje na street fashion. Kolekce pro Pacsun byla mimořádně úspěšná a několik Tentokrát se jedná o módu určenou pro náctileté.

Nová kolekce mladších sester Kardashian je tady

Nová kolekce mladších sester Kardashian je tady

Kdo jsou Kendall a Kylie?

Nejen, že jsou nevlastními sestrami Kim, ale jsou také úspěšnými modelkami, spisovatelkami a především uznávané celebrity v USA. Kendall (18) se nechala slyšet, že chce vystoupit ze stínu své rodiny a chtěla by se probojovat v modelingu. V Evropě se o ní nejvíc začalo psát, když se spekulovalo o jejím románku s Harrym Stylesem z 1D. Kylie je mladší sestrou, která přes to, že ji je pouhých 16 let, tak už vydala knihu, chce také vydat své CD a začít hereckou kariéru. Pokud fandíš mladé módě, tak rozhodně omrkni stránky www.stevemadden.com, kde můžeš vidět jejich celou kolekci.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář