Kvalitní pěkné noční košilky a pyžama ti zaručí, že se budeš cítit příjemně a žensky nejen ve dne, ale také večer a v noci.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Kde takové opravdu kvalitní a výjimečné noční prádlo sehnat? Zkus třeba eshop www.dianka.cz, který má dámská pyžama a noční košilky ve svém sortimentu a je již tradičně vyhledávaným pro originalitu nabízeného zboží.

Klasika i elegance

Najdeš zde noční prádlo klasické a elegantní, ale rovněž odvážnější, rafinované, sexy a erotické. Noční košilky a dámská pyžama z hřejivých materiálů se postarají o tvůj kvalitní noční odpočinek a oceníš pocit tepla, který ti poskytnou. Luxusní rafinované noční košilky a dámská pyžama ti umožní nejen vychutnat si své sny v opravdovém pohodlí, ale také ti dodají pocit výjimečnosti. Zároveň tobě a tvému partnerovi dokáží zpříjemnit večer strávený třeba u sklenky vína, s příslibem prožití krásné a vášnivé noci.

Dianka.cz – velký výběr dámských pyžam z bavlny i ze saténu

Noční košilky a dámská pyžama nejen pro kvalitní odpočinek

Pohodlná i krásná pyžama

Pokud se rozhodneš pro pyžamo, najdeš zde celou řadu luxusních kousků různých materiálů a známých značek za příznivé ceny. Záleží na tobě, jestli máš raději příjemnou bavlnu, chladivý satén nebo rafinovanou krajku. Jsi-li milovnice elegance, jsou tu pro tebe třeba saténová dámská pyžama s dlouhými nohavicemi a poloprůhlednými krátkými rukávy s ozdobnou nášivkou. Pokud jsi více ženou s dívčí duší a máš ráda vtip a legraci, pak jistě uvítáš dámská pyžama s různou délkou kostkovaných pyžamových kalhot, doplněná trikem s tištěným obrázkem a nápisem.

Noční košilky a dámská pyžama nejen pro kvalitní odpočinek

Jak si správně vybrat?

Základem je správná volba velikosti noční košilky a pyžama. Pro obvodu hrudníku 97 cm platí velikost „S“ – 36/38, pro obvod 100 cm velikosts „M“ – 40/42, pro obvod 105 cm velikost „L“ – 44/46 a pro velikost 108 cm pak „XL“ – 48. Správně vybraná noční košilka ani pyžamo tě nesmí nikde škrtit, musí ti být pohodlné a příjemné. Svou velikost už sis ujasnila, ale co dál? Vybrat si klasiku nebo odvahu a rafinovanost?

Noční košilky a dámská pyžama nejen pro kvalitní odpočinek

Různá značka, různá odpověď

Například značka De Lafense v eshopu www.dianka.cz ti může nabídnout především klasické noční košilky a ať už si vybereš noční košilku této značky s ramínky regulovatelnými, tenkými, nebo s krátkým rukávem, vždy ti tato noční košilka poskytne mimořádné pohodlí. Značka Dkaren zase přináší pestrou paletu saténových nočních košilek často zdobených krajkovými vzory, mašličkami v dekoltu či krajkovými lemy, ale můžeš si vybrat třeba také elegantní noční košilku Paris Dkaren s přední horní částí celou zhotovenou z krajky, jejíž zadní díl je celosaténový, širší ramínka jsou krajková a od ramen k zadní části jsou řešena saténovými šňůrkami. Romantické a zároveň odvážné jsou noční košilky značky Pigeon, které se nebojí hlubokých prostřihů a rafinovaného zdobení. Pyžama stejné značky přináší nápaditost a skutečnou originalitu. Co jiná značka, to další odpověď na tvé přání. Ať si však vybíráš noční košilku nebo pyžamo klasické, elegantní, rafinované nebo dokonce erotické, nenechej se ovlivnit momentálním diktátem módy a vždy si zvol takové noční košilky a pyžama, ve kterých se budeš cítit příjemně a žensky a která ti zaručí dostatečný komfort nošení.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář