Maličkost dokáže vykouzlit úsměv nejen nám ženám, ale také našim mužským protějškům. Jaký dárek ale vlastně vybrat?

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Neváhej mu udělat radost originálním dárkem jen tak

Malé kouzlo pro váš vztah

Stejně jako květina, tak i partnerský vztah potřebuje neustále “zalévat”, jinak uschne a ztatí svou krásu. Někdy se může jednat o milý kompliment, jindy zase o nečekanou zdvořilost a občas udělá radost od srdce darovaná věc. Dárky pro muže jsou skvělé řešení, nicméně není lehké vybírat. To rozhodně není důvod, proč na ně zapomínat a vzpomenout si vždy až v momentě, kdy má tvůj partner například narozeniny.

Neboj se módy

Jen velmi malé procento mužů se vyžívá v nákupech nového oblečení. Mnohem častěji musíme naše miláčky na začátku sezóny přemlouvat, aby se zbavili starých hadrů a porozhlédli se po něčem svěžím. Tak proč nevzít iniciativu na sebe? Pánská trička jsou pestrá, k dispozici je řada módních střihů a originálních potisků se smyslem pro humor. Před výběrem si tak stačí pouze zjistit správnou velikost a přibližný vkus, ale to většinou není problém trefit. Pánská trička navíc musí mít v šatníku každý muž a rozhodně je unosí.

Pánská trička

Čas na luxusní dárky

Šperky často tvoří dokonalou tečku každého outfitu a dokáží na sebe právem strhnout pozornost. To, co jsou pro ženy například náušnice či prstýnky, reprezentují pro muže pánské hodinky. Právě tento doplněk je pro ně symbolem společenského postavení a řadí se mezi vůbec nejoblíbenější dárky pro muže. Pánské hodinky mohou být klidně i masivní a velmi výrazné, při jejich výběru je ale vždy nutné na jejich účel. Hodinky na sport se určitě nehodí k elegantnímu obleku a naopak.

Pánské hodinky

Aby ti mohl volat

Technika je bezesporu mužský koníček, ale i přesto do sebe někdy pánové nechtějí investovat a nový mobil vybírají tak dlouho, až nakonec zjistí, že jejich stará cihlička umí vše, co potřebují. Daruj mu mobil Samsung a ukaž, že jsi geek každým coulem. Vždyť právě tahle značka mobilů předstihla v prodejích značku Apple, přináší bezkonkurenční poměr cena/výkon a chrlí jednu technologickou novinku za druhou.

Neváhej mu udělat radost originálním dárkem jen tak

Už víš, jak na to?

Jak vidíš, výběr vhodného dárku není problém. Pokud ho navíc budeš vybírat s láskou, nemůžeš se u trička, hodinek a dokonce ani mobilu netrefit. Vždyť každý dárek od srdce dokáže udělat obdarovanému radost a ukázat mu, že na něj myslíš.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář