Jaro klepe na dveře a je třeba ho správně přivítat. A jak jinak než tím pravým jarním outfitem? Jarní období si žádá svěžest, barvy, mladistvost a pořádnou dávku extravagance. A s kabelkami tomu není jinak. Podívej se na kabelky z aktuálních kolekcí, se kterými se v davu rozhodně neztratíš!

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Barvy, barvy, barvičky

Hnědou či černou obří kabelku, kterou jsi nosila celou zimu, ukliď do skříně. Je na čase se rozzářit. Dámské kabelky pro tuto sezónu jsou zářivé, bláznivé, výrazné a rozhodně ne nudné.

Tip: Letos frčí kabelky v aktovkovém stylu a na výsluní zůstávají také psaníčka. Absolutním hitem jsou kufříkové kabelky a co nejvýraznější barvičky. Neboj se experimentovat a obohatit svou sbírku kabelek o nějaký ten výraznější kousek. Všechny kabelky, které jsme pro tebe našli, pořídíš na eobuv.cz.

Pokud chceš některý z trendů vyzkoušet, ale zůstat trochu při zemi, sáhni po kabelce v trendy pudrových odstínech nebo po kombinaci neutrální a výrazné barvy. (Foto: Clarks, Tommy Hilfiger)

Clarks

Tommy Hilfiger

Chceš, aby kabelka odrážela tvou sebejistotu? Zářivá zlatá je pro tebe jasná volba. Kombinace červené, černé a růžové bude slušet všem nezkrotným divoškám. A modrá krajková kabelka od Love Moschino podtrhne tvůj romantický styl. (Foto Guess, Carra, Love Moschino)

Guess

Carra

LOVE MOSCHINO

Jsi hravá, excentrická a nebojíš se jít do všeho po hlavě? Pak jsou pro tebe jako dělané výrazné potisky. Kabelka s potiskem se někomu může zdát nepraktická. Nikoliv však tobě – ty totiž dobře víš, že když ji správně zkombinuješ, můžeš ji vzít k čemukoliv a zazářit.

Desigual

LOVE MOSCHINO

Jaká je nejvýraznější kabelka ve tvé sbírce? A která z kabelek, kterou jsme pro tebe vybrali, si získala tvé srdce?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář