Od počátku sdílení videí se vyrojily stovky více či méně povedených návodů, jak se nalíčit. Stal se YouTube studnicí vědění nebo snůškou prapodivných odpadků?

avatar

Anna Pechočová
Vystudovala oděvní návrhářství na střední umělecké škole.

Bláznivé líčení

Jak moc bláznivé líčení najdeš ve video tutorialech? Věř, že pořádně bláznivé! Některé se hodí na maškarní, jiné na kreativní focení a některé… tak možné jen na ten video tutorial.

Barbie transformace

Známá a talentovaná make-up videoblogerka Michelle Phan přidává na svůj youtube channel spousty zajímavých a inspirativních videí od každodenního až po speciální nalíčení. Jednou se evidentně rozhodla, že se z ní za pár chvil stane živoucí panenka Barbie. Výsledek už posuď sama.

Můj přítel mě líčí

Už jsi někdy přemýšlela nad tím, jak by tě nalíčila tvoje drahá polovička, kdyby měla tu možnost beztrestně sáhnout na šminky? Tady je ukázka, jak by to mohlo dopadnout…

Jak se stát Avatarem

Slečna ve videu inspirována filmem Avatar prostě věděla, že musí natočit video, jak se jedním (alespoň zdánlivě pomocí make-upu) stát. Pro lépe anglicky mluvící, musím uznat, že je opravdu celkem vtipné.

Něco na mě leze

Jistě, je to podlý způsob, jakým se vyhnout písemce z matiky, ale přiznejme si, kolikrát v životě už jsme chtěly být raději nemocné než jít do školy? Teploměr v čaji už je možná moc starý trik, dnešní generace přichází i s jinými způsoby ulejváctví…

Úspora času

Dnešní uspěchaná doba si žádá drastická opatření. Někdy tolik pospícháme, že se buď nestihneme najíst, nebo si naopak nestihneme udělat make-up. Přitom tyto dvě činnosti lze evidentně hladce spojit.

Ano, osmnáct bylo

Kdo nikdy v životě nechtěl vypadat o něco starší… Maskéři Brada Pitta ve filmu Benjamin Buton by mohli nejspíš o zestaršovací kůře hodiny vyprávět.

Jako z televize

Kdo by neznal slavný japonský horor Kruh, nebo alespoň jeho americkou verzi. Samařin mrtvolný vzhled dal vzniknout tomuto videu.

Dívka jako obrázek

A to doslova. Chceš vypadat jako vaše oblíbená komiksová postavička? Nebo jako pop artová dívka od Roberta Dalea? Poslední videonávod ti to napoví.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář