U holek jsou dlouhé vlasy běžné a nepředstavují žádnou zvláštnost. Na dlouhé vlasy u něžného pohlaví jsou zvyklí opravdu všichni, stejně jako na to, že ke klukům patří vlasy krátké. Ovšem existuje spousta kluků, kteří vlastní dlouhou hřívu na kterou absolutně nedají dopustit. Jsou dlouhé vlasy u kluků sexy nebo je tomu naopak? Přečti si následující článek, v kterém se na konci dozvíš, co si o tom myslí ostatní holky.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Dlouhé vlasy u kluků nejsou úplně běžná záležitost. Je podle tebe takový účes sexy, nebo je to děs?

Dlouhé vlasy u kluků nejsou úplně běžná záležitost. Je podle tebe takový účes sexy, nebo je to děs?

Proč kluci volí dlouhé vlasy?

Holky většinou volí dlouhé vlasy z mnoha důvodů a to například, že jim líbí a jsou sexy, ale také proto, že dlouhé vlasy jsou slušivé a trendy. Kluci volí dlouhé vlasy především z důvodů, že je berou jako experiment, zajímavou změnu nebo si je nechávají narůst z hecu. Když se jim osvědčí, zůstanou u nich. Dalším důvodem je náklonnost k hudebním směrům, ke kterým dlouhé vlasy patří. Další důvody by daly zajisté snadno nalézt, ale tyhle patří mezi nejčastější (možná mě nějaký majitel dlouhých vlasů doplní). A co dlouhé vlasy u kluků dokážou prozradit? Většinou symbolizují svobodu života i myšlení, ochotu a nebojácnost zkoušet nové a nové věci, což však neznamená, že neexistují i výjimky, kterých se tyto vlastnosti netýkají. Zajímavost: Z výzkumů vyplynulo, že v profesním životě to kluci s dlouhými vlasy nemají příliš jednoduché. Možní zaměstnavatelé údajně mají z těchto kluků pocit, že jsou spíš vyznavači metalových skupin, než ti, kdo svědomitě dokážou zastat určitou funkci.

Kluci si své dlouhé vlasy hýčkají

Když vynecháme týpky, kterým je šumák jejich vzhled, existují kluci, kteří vlastní dlouhé vlasy o které se náležitě starají. Proto to většinou dopadá tak, že tak krásné, pevné a lesklé vlasy jim můžeme leda tak s tichostí závidět. Pokud se kluci rozhodnou nechat si vlasy narůst a jejich nový styl se jim zalíbí, nedají na své dlouhé vlasy dopustit, péči nezanedbávají a věnují jim dostatek času. Nejdůležitější tedy je, aby kluk o své dlouhé vlasy dbal. Existují totiž i tací, kterým nevadí umaštěné, zplihlé a ledabyle upravené vlasy. V tomto případě jejich dlouhé vlasy (a především i oni sami) ztrácejí na atraktivitě. Pokud o sebe dbají, nelze jim nic vytknout a dlouhé vlasy na nich mohou být sexy, i když je to někdy individuální.

Anketa

Co říkáš na dlouhé vlasy u kluků?

Zajímá tě, jak doposud Kámošky hlasovaly? Koukni na aktuální výsledky.

Loading ... Loading ...

Co na to ostatní holky?

Ahoj holky, předem díky za zodpovězení jedné otázečky. Zajímalo by mě, jaký názor máte na dlouhovlasé kluky a zda se vám dlouhá hříva u kluků líbí či nikoliv?

Allys 16 let – Nic proti dlouhým vlasům u kluků nemám, ale musí to nějak vypadat. Pamatuji na jednoho mého spolužáka, který měl polodlouhé vlasy, a ta visáž byla děsná. Vlasy si nejspíš moc nemyl, šampón na lupy neznal a nejspíš ani hřeben. Tohle bylo nechutný a to se mi nelíbí. Ale jako klukovi, který si dává záležet, to může zatraceně seknout :) . Takže líbí i nelíbí. Záleží na úpravě.

Lída 18 let – U mě kluci s dlouhými vlasy moc nebodují. Ne, že bych je nějak odsuzovala, ale mám dojem, že to k nim nepatří. S klukem mám spojené krátké vlasy a dlouhé ať jsou přenechány holkám. Jako každému se líbí něco jiného, ale tohle fakt není šálek mého čaje.

Kamila 19 let – Můj názor je asi takový. Kluk, který se chystá nosit dlouhé vlasy, musí mít na to sebevědomí, musí je umět nosit a starat se o ně. Líp vypadá kluk, který to splňuje, než mumla, který si jich neváží a zkrátka nemá na to je nosit. Určitě rozlišuju i barvu vlasů. Mě se líbí kluci s dlouhými tmavými vlasy, kdežto blonďák nebo zrzek mě fakt nevábí.

A co vy milé kámošky, líbí se vám dlouhovlasí kluci nebo ne?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • madafaka

  A co je na krátkejch vlasech mužnýho a na dlouhejch ženskýho? Jedná se
  jen o převažující módu posledních 200 let. Prostě jen perioda. lol

 • J

  Plešatého bože :D to snad né XD

 • Jana

  na mě to působí zženštile. Kamarádka miluje kluky s dlouhýma vlasama, vyrůstala v rodině milujicí rock a všechny ty dlouhovlasé kapely. A už několikrát mi povídá vidíš toho krásného kluka před námi? A ono vůbec nešlo o kluky. Radši plešatého než napůl ženu.

 • ogg

  oh… mě se kluci s dlouhými vlasy hrozně líbí ale nesmí je mít zanedbané a masté jinak bych pro takovího kluka vraždila:-)

 • http://www.facebook.com/adam.lubino Adam Jaegerjaquez Lubino

  Wut? :D Možná to může vypadat dobře… ale.. je s tím dost práce… než je umyju.. než je učešu.. hrůza :D pak taky spotřeba šampónů.. šampón a kondicionér syoss mám vyplýtvané hodně rychle.. Jinak.. jsem s tím spokojený .. byl to test.. ale teď si nedokážu představit mít krátké :)

 • Oxík

  /- Adam Lubino -/

 • Tereza

  Naprosto sexy, a hlavně, alespoň originální, takových je málo odvážných kluků. ;)

 • MarkY

  Jestli tomu klukovi delší vlasy sluší, tak proč ne? Vlasy k ramenům bych ještě snesla, ale delší už ne.

 • plantae25

  polodlouhe huste vlasy, jsou sexy….mam rada takovy ten rytirsky styl :)

 • Lulu

  Jakožto metalistce se mi dlouhé vlasy u kluků velmi líbí. Navíc oceňuju, když má někdo odvahu pěstovat si styl, který je málo obvyklý (a to dlouhé vlasy u kluků pořád jsou, i když už je to víc tolerované než dřív).

 • cass

  Aldik má názor jako ze středověku, kluci s delšími vlasy jsou sexy :-) Ale ten článek je mírně řečeno blbej.

 • aldik

  Dlouhé vlasy ke klukům nepatří, stejně jako krátké k holkám. Čest vyjímkám. ;-)