Sehnat stylové náušnice za dobrou cenu je nadlidský úkol. Většina výrobků na trhu si hraje na něco víc, než ve skutečnosti může nabídnout. Přitom opravdu hezké a kvalitní kousky nyní můžeš koupit za hubičku, navíc máš u nich jistotu, že ti nezpůsobí žádné zdravotní potíže a ty se ve společnosti doopravdy blýskneš.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Sehnat stylové náušnice za dobrou cenu je nadlidský úkol. Většina výrobků na trhu si hraje na něco víc, než ve skutečnosti může nabídnout. Přitom opravdu hezké a kvalitní kousky nyní můžeš koupit za hubičku, navíc máš u nich jistotu, že ti nezpůsobí žádné zdravotní potíže a ty se ve společnosti doopravdy blýskneš. Víš, kde hledat?

Myslíš si, že při výběru náušnic je důležitý pouze vzhled? Koukni se na to, jak mají vypadat kvalitní a krásné šperky!

Myslíš si, že při výběru náušnic je důležitý pouze vzhled? Koukni se na to, jak mají vypadat kvalitní a krásné šperky!

Vyber si ty správné

Moderní šperky patří k zapamatovatelné a sexy image každé ženy. Je hezké se čas od času obklopit luxusem a podtrhnout krásu, kterou nám příroda nadělila, třebaže o tom někdy ráno před zrcadlem pochybujeme. Pokud toužíš po náušnicích jako z pohádky, je čas vybrat si ten správný tvar a materiál. Velmi oblíbené jsou náušnice ve tvaru koule, jenž patří nejen tuto plesovou sezónu k hitům. Tohoto tvaru se nemusíš bát ani v případě, že máš kulatý obličej. Zvol pouze menší velikost tvaru a uvidíš, že náušnice ve výsledku působí velmi decentně a hodí se jak do společnosti, tak třeba na vážné rande.

Pozor na kvalitu

Na kvalitní materiály se bohužel často zapomíná, protože mnoho žen upřednostní vzhled před zpracováním. Tento aspekt by se však neměl v žádném případě podceňovat. V nejhorším případě mohou nekvalitní náušnice způsobit zdravotní problémy, protože obsahují nebezpečné kovy. Je hloupost na něco takového nekoukat, když i opravdu hezké náušnice stojí zlomek toho, co by stály třeba léky na vyrážku. Elegantní stříbrné náušnice můžeš koupit s 44% slevou za férových 499 Kč. Když člověk chvilku hledá, tak vždy najde!

Alergie není problém

Kupovat náušnice někde na trhu? Tak to už ani náhodou! Při výběru si vždy dej pozor na to, aby jednotlivé komponenty náušnic byly antialergenní a nepodléhaly korozi. Takové informace ti pochopitelně obchodník někde na trhu neposkytne. Když si objednáš například tyto náušnice, máš možnost si k nim za maličký příplatek nechat nasadit háčky z antialergenního drátku Osteofixu. Díky tomu si můžeš být jistá tím, že tě místo šmrncovního image nečeká zarudlé ucho a společenský trapas.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.top-nausnice.cz Michaela

    Spousta žen má alergii na stříbro, pro tyto případy doporučuji vybírat šperky z chirurgické oceli nebo šperky potažené rhodiem