Se rtěnkami je někdy opravdu kříž. I když si s jejich aplikací vyhraješ, může dojít k nechtěným bílým proužkům na rtech či ke koutkům. Pak se stačí jen napít nebo políbit svého kluka a rtěnka je pomalu fuč. Naštěstí se ale neustále vymýšlejí novinky, které ti mohou líčení usnadnit. Příkladem je dočasné nalepovací tetování na rty. Tato nalepovací rtěnka, kterou vyvinula značka Violet Lips, je předurčena k tomu, aby se stala hitem. Ukrývá v sobě spoustu výhod a jednoznačně se jedná o originální doplněk k mnoha příležitostem. Víš, co se ukrývá pod názvem nalepovací tetování na rty?

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Nalepovací tetování jako ozdoba rtů je novinka, které si své místo mezi kosmetickými trendy zatím hledá.

Nalepovací tetování jako ozdoba rtů je novinka, které si své místo mezi trendy zatím hledá. (zdroj: violentlips.com)

Užij si nalepovací rtěnku plnou výhod

Nalepovací tetování na rty je pro mnohé velkým překvapením a vyvolává zvědavost, oč se vlastně vůbec jedná. Tato kuriózní novinka tě překvapí několika skvělými vlastnostmi, které u běžně rtěnky lze jen těžko najdeš. Nalepovací tetování na rty má obdivuhodnou až osmihodinovou výdrž, při čemž není překážkou ani konzumace jídla, pití nebo líbání s klukem. Nalepovací tetování na rty se aplikuje jednoduše, tudíž si na to nemusíš vyhrazovat nijak dlouhý čas.

Nalep si tetování na rty

Namalovaná pusa jak je libo

Nalepovací tetování na rty ti přináší širokou škálu vzorů, které na své rtíky můžeš nanést. Šokovat můžeš se zvířecími vzory plné neobvyklých barev (ano, i ve stylu červené zebry), bláznivými vzory (denim, námořnický styl, duha, šachy i se třpytkami), glitry i s barevnými přechody, vlajkami států (pro fanynky sportu zcela ideální) či zajímavými nápisy. O různorodost vzorů rozhodně není nouze, takže si vždycky vybereš přesně ten, který bude k různým příležitostem vyhovující.

Ve stylu dětských tetovaček

Určitě znáš ta tetování, která byla součástí žvýkaček a jistě si pamatuješ i na jejich aplikaci. Stačilo odstranit fólii nebo papír, přiložit ke kůži, použít mokrou houbičku, poté odkrýt a tetování bylo na světě. Na stejném principu funguje i nalepovací tetování na rty. Ovšem v tomto případě je nutné být o něco pečlivější. Přeci jen už se nejedná o dětskou tetovačku, která se dá schovat pod triko. Zde jsou bohužel snad každé chybičky vidět zvlášť u výrazných vzorů. Než se do aplikace nalepovací rtěnky pustíš, měj u sebe připravené nůžky, vatu či houbičku i vodu. Ze všeho nejdříve si očisti své rty a připrav si finální verzi nalepovacího tetování. Než sloupneš fólii, zastřihni nalepovací rtěnku tak, aby přesně seděla k proporcím tvých rtů. Pokud máš nalepovací tetování na rty připraveno, sloupni fólii, přitiskni tetování ke rtům a navlhčenou vatou potírej papírek do té doby, než sklouzne. Poté raději počkej ještě pět minut po aplikaci, než vše dokonale zaschne. Pak už ti nic nebrání užít si nalepovací rtěnku v plné parádě. Chceš vidět přesný návod? Mrkni na instruktážní video.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • jáááá

    kde se to dá koupit???