Neví si váš partner rady při výběru nových džín? Staňte se jeho rádkyní právě vy a pomozte mu ze široké nabídky vybrat ten nejlepší kousek, který mu bude padnout jak ulitý. Právě v tomto článku vám odhalíme, jaké džíny mu můžete jedině doporučit a které raději ne.

Univerzální střih pro každou postavu

V zájmu každé z nás je, aby to té naší polovičce v riflích maximálně slušelo. Toho lze nejsnáze docílit s univerzálními střihy, které sluší téměř každému. Snažte se mu rozmluvit zrádné skinny džíny nebo příliš široký střih. Ty totiž lichotí jen některým typům. Naopak mu doporučte pánské rifle s rovně střiženými nohavicemi nebo boot cut střihem.

Pánské rifle

S barvami raději opatrně

Pestrobarevné pánské rifle jsou sice nesmírně módní, ovšem ne pro každého muže jsou šťastnou volbou. Svému partnerovi proto poraďte, ať při svém výběru zabrousí raději ke klasice nebo ať zvolí tmavší či jemně vybledlý denim.

Stylový design bez výstředností

Chcete, aby vás partner byl v nových džínách atraktivní, moderní a mužný? Pak mu jednoznačně zakažte pánské džíny přeplácané nevzhlednými ozdobami. Pro stylový vzhled postačí jen efektní a propracovaný design v kombinaci s jemnými ozdobnými prvky – slušivými kapsami, trendy výšivkami nebo zipy.

Pánské džíny

Tip: Má váš partner tak velké požadavky, že najít ideální pánské džíny je snad nemožné? Zkuste mu doporučit třeba pánské rifle od Rusty Neal z nové lákavé kolekce, které jsou synonymem pro vysokou atraktivitu a nadčasovost. Uvidíte, že proti nim protestovat rozhodně nebude.

Když džíny, tak kvalitní a pohodlné

Pokud jde o kvalitu a pohodlnost, je na místě nedělat žádné kompromisy. Vybírejte proto mezi značkami, u nichž je vysoká jakost a značný komfort zcela samozřejmý. Jen tak bude pro vašeho partnera nošení džín jedna radost.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář