Trička s potiskem nejsou žádnou novinkou, ale kdo je pořádně proklepne a naservíruje ti doopravdy jen ty originální? Poznej nového superhrdinu tvého šatníku, který nudě natrhne triko!

Nakopává zadky nudným tričkům, jmenuje se Trikonator

Vychytané triky s triky

Šedé myšky mohou přestat rovnou číst, ostatní by ale měli pořádně zpozornět. Vtipná trička zaplavují nabídky internetových obchodů, ale probrat se hromadou trapných motivů k těm doopravdy povedeným je někdy fuška. Snad každý měsíc se zrodí nějaký nový meme a fenomén, pro který je tričko ideálním nosičem. Pokud chceš vystoupit z řady a necháš si poradit, neváhej se podívat na aktuálně čerstvý výběr těch nejzajímavějších motivů pod sluncem!

Já mám právo sedět

Nemusíš řvát jak Julča z metra, abys vyjádřila názor na věc. Trička s nápisem automaticky přilákají zrak okolí a vhodně zvolený nápis snižuje index kyselosti v obličeji procházejících lidí až o 100 %! Tričko dokáže rozesmát, ale i pobouřit. Trikonator vybral vykutálené designy pro osvěžení i toho nejnudnějšího šatníku.

Já mám právo sedět

Chodící umělecké dílo

Mezi aktuální trendy v módě pro volný čas se jednoznačně řadí potisky. Čím výraznější a čím bláznivější, tím lépe. K takovému tričku pak už jen stačí běžné oblečení a kreativní outfit je na světě. Dost možná máš obavy z toho, že budeš středem pozornosti až moc, ale vše je jen o vhodné kombinaci barev a zajímavý kontrast v oblékání ještě nikoho nezabil. Kromě různých motivů zvířat dost letí také vtipné obrázky. Máš smysl pro humor? Tak to si určitě vybereš! Kvalitní trička s potiskem se nemusíš bát vyprat, protože potisk doopravdy něco vydrží.

Tričko s potiskem

Trikonator to jistí

Na exkurzi do světa vtipných triček tě Trikonator zavede rád vždy, kdy dostaneš chuť na něco originálního. V nabídce najdeš desítky atraktivních designů, ze kterých si můžeš vybrat něco pro sebe, ale i pro radost blízkým, navíc když se blíží období vánočních svátků, kdy je o opravdu zajímavé dárky nouze.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář