Léto je fuč, takže je nejvyšší čas začít přemýšlet nad podzimním a potažmo i zimním šatníkem? Co by v něm určitě nemělo chybět, pokud nechceš mít styl jak ta nejšedivější myš v okolí? Mikiny s celopotiskem!

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Na podzim ve Stardrugs? Namotej se na čerstvé mikiny s potiskem!

Nosí je Rihanna i Cara Delevingne

Bláznivé, originální a fresh. Nic pro módní sraby! Přesně takhle by šlo popsat dnes velmi populární dámské mikiny s celopotiskem, které převálcovaly módní nudu a bez diskuze patří do šatníku všech trend setters. Celopotisk umožňuje vyhrát si dokonale s designem a pestrobarevné mikiny na nás tak koukají ze stránek módních editorialů, fashion blogů a v neposlední řadě také bulvárních plátků. Ostatně často je nosí například provokativní Rihanna či modelka Cara Delevingne. Pro módní inspiraci a ověření toho trendu však nemusíš chodit tak daleko. V našich končinách je je na sebe obléká řada blogerek a mezi muži třeba Patrik “Rytmus” Vrbovský. Že pořád nemáš odvahu si nějakou pořídit?

Mezi top motivy najdeš ledacos… i jelena!

Budu se opakovat, ale mikiny s celopotiskem jsou zkrátka originální, protože díky velké ploše mají designéři možnost pořádně se vyblbnout. Některé motivy jsou hodně divoké i na mě, ale všelijaká loga, umělecké fotografie a vtipné koláže mě osobně prostě baví.

Stardrugs
Mezi blogerkami je hodně oblíbený například Stardrugs aneb vtipně upravené logo oblíbené sítě kaváren. >>> KOUPIT ZDE

Paříž
Romantické město jménem Paříž se světoznámou Eiffelovkou z tebe udělá něžnou duši, která touží po objevování nových míst a známostí. >>> KOUPIT ZDE

Jelen
Jelen dobývá vesmír a je nejstylovějším zástupcem lesní fauny v celé naší galaxii. Přidej se k němu, vždyť je stále co objevovat. >>> KOUPIT ZDE

Mixuj opatrně a výsledek bude stát za to

V hromadě barev a výrazných designů se snadno ztratíš, což je ostatně i jedna z nejčastějších chyb při nošení mikiny s celopotiskem. Nezapomeň na to, že outfit stojí a padá na jeho nejvýraznější části, vše ostatní jsou už jen doplňky. Je teda docela jasná, že když na sebe oblečeš fialovou mikinu s motivem vesmíru a vtipným logem, je fajn zapomenout na další výstřelky. K takové mikině budou úplně nejlepší tmavé slim kalhoty, případně třeba legíny. Do větší zimy doporučuji na mikinu nahodit jednoduchou bundičku, určitě bych se vyhnula tzv. křivákům s hromadou všelijakých aplikací. Pokud si zamatuješ tohle základní pravidlo o mixování divokého potisku se zbytkem outfitu, máš vyhráno! Design mikiny opoutá pozornost a jednoduchý zbytek outfitu ho zase mírně utlumí, výsledek je vyvážený a vhodný pro každodenní nošení.

RIP Diet
Odpovíčej v pokoji dieto! Takovou mikinu klidně můžeš nahodit k outfitu, který jinak bude sám o sobě úplně prostý. Pohled na sladké cupcakes už tak všechny dostane. >>> KOUPIT ZDE

Pořádně ostrý

Bojíš se, že ti mikina s celopotiskem nevydrží? Pleteš se, sublimační tisk použitý u představených mikin je velmi odolný a nabízí dokonalou ostrost motivu. Potisk je neznatelný na omak, barvy jsou zářivé a odolné vůči slunečním paprskům i praní. Zkrátka vychytaná technologie, díky které se potisk stává součástí mikiny. Používaný materiál (zevnitř měkčený 100% polyester) je lehoučký a báječně prodyšný.

Do chladu v barvách

Při pohledu na české ulice mě děsně mrzí, že mnoho žen sice už pochopilo vrstvení, kombinaci materiálů a výběr správných bot, ale stále nemají odvahu zvolit něco výraznějšího. Pravděpodobně z toho důvodu, že nechtějí sledovat pohoršené pohledy všelijakých knedlíkářů nosících ridžojsky a vytahaný svetr. Holky, kašlete na to, mikiny s celopotiskem patří mezi žhavé podzimní a zimní trendy, tak to prostě je.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář