Velmi těžko najdeš dívku nebo ženu, která by si za celý svůj život aspoň jedenkrát nenazula lodičky. Lodičky se považují již dlouhou dobu za hit mezi dámskými botami. Široká nabídka tradičních i zvláštních barevných odstínů výborně doplní tvoje oblečení.

avatar

Petra Nachtmanová

Velmi těžko najdeš dívku nebo ženu, která by si za celý svůj život aspoň jedenkrát nenazula lodičky. Lodičky se považují již dlouhou dobu za hit mezi dámskými botami. Široká nabídka tradičních i zvláštních barevných odstínů výborně doplní tvoje oblečení. Ve tvém botníku by nějaký ten pár lodiček neměl rozhodně chybět, ať už chceš vypadat jako princezna z pohádky nebo očarovat okolí retro stylem.

V jakých botách chodit na podzim? Musí mít šmrnc a hlavně být retro!

V jakých botách chodit na podzim? Musí mít šmrnc a hlavně být retro!

Letos vyhrává retro styl!

Letošní podzim se vrací mezi módní špičku styly v elegantním retro. Vítězí matné odstíny, půvabné barvy a kvalitní materiály. Do popředí se derou střihy s kulatou špičkou a dekorace jako jsou přezky, cvočky nebo šněrování. Pěkné otevřené lodičky seženeš například ze saténu, ozdobené krajkou a s páskem na zapínání okolo kotníku pro větší pohodlí při chození. Lodičky retro mohou být pěkné a sexy s několika centimetrovým podpatkem. Nezklamou tě ani lodičky s nártovým páskem, s kříženými či proplétanými pásky, s mašlí, prořezávané, s volnou patou nebo špičkou, perlěťové, stínované, s proplétáním na boku, štepované, se smaltovou sponou nebo kamejí.

Dopřej si retro luxus

Retro obuv pro dámy milující luxus se k nám dováží nejen z USA, ale i z daleké Austrálie. Jedná se o kvalitní zboží za dostupné ceny, protože vždy nemusíš sáhnout jen po tom nejdražším, abys náhodou neunikla z lodi současného trendu. Lodičky tvoje nohy dostatečně prodlouží a celá tvá postava bude vypadat svůdněji. Chceš být trendy? Lodičky se doplňují páskem a přezkou, velkými sponami, křišťálovým zdobením, kombinuje se lak s tvídem, míchají se barvy – seženeš klidně i originální trojbarevné, z metalické kůže ve zlaté a stříbrné barvě. Tvary bot se inspirují i pánským stylem a žena pak vypadá velmi sebevědomě a přitom velmi žensky.

Retro lodičky nejsou žádná minulost

Prvorepublikové jemné šněrování na botách, páskování z osmdesátých let nebo některé kombinace barev a detailů silně zapadají do historie, avšak i do současnosti! Neošklíbej se proto nad černobílými lodičkami, nadměrnými ozdobami, kulatými špičkami, vysokými a mohutnějšími podpatky. Lze je obouvat pro běžné nošení i pro speciální společenské příležitosti. Využiješ je prakticky všude kromě sportovních aktivit.

A tip na závěr!

V podzimním počasí vyzkoušej platformové lodičky a polobotky. Je to ideální volba pro ty, co neholdují plochým botám a ani se nevyžívají v nošení nepohodlných podpatků. Navíc se hodí k širokým kalhotům, džínsům i k elegantnímu kostýmku. Především si dopřávej pohodlí – to je pro tvoje nohy nejdůležitější.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář