Pozor! Plesová sezóna je tady a snad každá žena ví, jak složité je vybrat si krásné a originální šaty, díky kterým by se stala středem pozornosti. Jaké trendy rozhodně nepřehlížet? Inspirujeme se s PoshMe.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Společenské a plesové šaty po drobnohledem

Nelehký úkol v podobě výběru šatů se však může jak mávnutím kouzelného proutku proměnit v radost. Podívejte se na přehlídku společenských a plesových šatů, které se tuto sezónu hlásí o slovo. Mezi jednoznačné trendy se řadí květinové vzory (včetně květinových krajek), podtrhnutí retro romantického looku a v neposlední řadě tyly. Výsledkem je opravdu působivá kolekce společenských a plesových šatů, kterou můžete již nyní obdivovat díky obchodu PoshMe.

Co zdůraznit?

Při výběru šatů je velmi důležité myslet na to, jaké partie toužíte podtrhnout. V nabídce jsou dlouhé i krátké šaty, se zvýrazněným pasem i bez něj. Velmi elegantně působí částečně odhalená záda. Je skvělé, když jsou šaty řešeny rafinovaně. Pokud je řeč o barevných kombinacích, kromě zmíněných květinových vzorů působí velmi atraktivně také tělové, smetanové a růžové odstíny. U výraznějších barev je nutné více přemýšlet nad doplňky, nicméně pokud se vše podaří sladit, výsledek stojí za to. A na jaké šaty zaostřit? Vybrala jsem několik zajímavých modelů.

Ever-Pretty plesový set Válka růží je skvělým příkladem toho, co na společenské akci rozhodně nezapadne.

Chi Chi London šaty Corinna, šedé s květyChi Chi London šaty Corinna s tištěnými květy se hodí na ples i svatbu


Ever-Pretty plesové šaty Vášnivost ve vínové barvě překvapují přišitými perličkami.

Chi Chi London šaty Poppie mají celkem 3 vrstvy tylu a tělovou barvu.

Za inspirací a dokonalým večerem

Širokou nabídku skvostů pro společenské akce a plesy najdete přímo na stránkách obchodu PoshMe.cz. Výběr šatů je důkazem toho, že během letošní plesové sezóny se rozhodně neztratíte. Já osobně doporučuji navíc sledovat videokanál plný inspirace a pokud jste z Brna a okolí, tak nevynechat návštěvu PoshMe showroomu, kde si můžete šaty přímo prohlédnout. Opravdu to stojí za to.

Kam v Brně za stylem? Do prodejního showroomu POSHme!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář