Módní doplňky dokáží celý oufit rozzářit a dát mu šmrnc. Stejně tak snadno ho můžou i celý zabít. Při jejich výběru a kombinování se zaměř hlavně na detaily. Spoustu inspirace zajisté najdeš na módních blozích. Některé ti ale představím i v dnešním článku.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Na doplňky a detaily je zapotřebí dávat pozor

Jak kombinovat šperky?

Začneme třeba u šperků. Která z nás by je nemilovala. Pokud i tvá šperkovnice doslova přetéká náušnicemi, prstýnky, řetízky nebo náramky, ale ty neustále nosíš ty samé, něco není v pořádku.

Při nošení šperků se řiď příslovím, že méně je někdy více. Bohatý náhrdelník doplň spíše jemný náušnicemi a naopak k výrazným náušnicím zvol decentní řetízek s přívěskem. Dej si pozor na kombinování materiálů – třeba zlato a stříbro k sobě příliš nejdou.

Důležitá je i barva. Super je, když náušnice svou barvou ladí třeba ke svetříku nebo k šálce. Zaměř se také na dámské hodinky, přehlídku top kousků najdeš zde. Pořiď si nějaký s kovovým páskem nebo koženým řemínkem. Jestliže je chceš nosit neustále, sáhni spíš po neutrálním odstínu.

Kabelky, tašky, šály nebo šátky

Kabelka je módním a praktickým doplňkem, který využíváš téměř každý den. Některé z nás na kabelkách doslova ulítávají, jiné dávají přednost několika kvalitním kouskům v základních barvách. Sáhnout můžeš po kůži, syntetice nebo semiši. K teniskám zvol sportovnější tašku, k elegantnímu oblečení zase malou nebo prostornou koženou kabelku. Dávno neplatí, že kabelka musí barevně ladit s botami. Může být i jediným výrazným prvkem ve tvém outfitu. Krásné kabelky jsou prostě univerzální. Často stačí, pokud ji barevně sladíš se svou čepicí nebo s šálkou.

Podívej se na sebe jako celek

Jednotlivé módní kousky neřeš samostatně, ale vždy se podívej, jak vypadají spolu pohromadě. Doplň je taky vhodným účesem a líčením. K tomu ti pomůže přírodní kosmetika z www.cougar.sk, která je teď v zimních měsících ideální i pro citlivější pokožku. Najdeš v ní nejen krémy a oleje, ale taky spousty líčidel. Cítíš se ve svém oblečení dobře? Pokud se líbíš sama sobě, můžeš vyrazit ven a o své okolí se vůbec nemusíš zajímat.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář