Léto patří jednoznačně k těm nejoblíbenějším ročním obdobím. Spojujeme si jej především s časem příjemné relaxace, dobrodružných dovolených a v každém případě dobré zábavy. Radost ze života, to je typický rys léta, který se pochopitelně odráží i v módních trendech.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Léto patří jednoznačně k těm nejoblíbenějším ročním obdobím. Spojujeme si jej především s časem příjemné relaxace, dobrodružných dovolených a v každém případě dobré zábavy. Radost ze života, to je typický rys léta, který se pochopitelně odráží i v módních trendech. Módní trendy na jaro a léto 2010 jsou samozřejmě dostatečně pestré na to, aby uspokojily každého z nás a podtrhly tak naši jedinečnou osobnost. A jaká tedy bude móda léto 2010?

Léto je tady, a proto se podíváme na zoubek trendům, které zkrátka poletí!

Léto je tady, a proto se podíváme na zoubek trendům, které zkrátka poletí!

Jak být v létě in?

Letní móda hýří barvami, vyzařuje z ní svěžest a lehkost. Stále chic jsou květinové vzory, ovšem prostor zde dostávají jemné barvy přírodních odstínů, jež jsou známkou elegance. Krémová, béžová, šedá, světle hnědá a přirozeně bílá, toto jsou barvy, se kterými bude vaše oblečení – sukně, šaty, topy, halenky i svetříky – zaručeně trendy a maximálně tak přispějí vaší kráse. Neméně zapůsobíte, pokud společně s návrháři popustíte uzdu vaší fantazie a vyberete si některý z pestrobarevných modelů, jimž na aktuálnosti dodají specifické a odvážné střihy. Módní trendy na jaro a léto 2010 propojují tradiční představy o letní módě s nejnovějšími hity na poli oděvního průmyslu. Dámské oblečení je vlajkovou lodí prakticky každé prestižní módní značky. Záleží již pouze na vás, kterou z nich si zvolíte.

Plavky a sluneční brýle jsou základ

Dámské oblečení na jaro a léto 2010 jsme již probrali, ovšem co by to bylo za období pohody, obešlo-li by se bez stylových módních doplňků. Kabelky a tašky pochopitelně korespondují s bohatstvím barev, vzorů a střihů, které módní trendy na jaro a léto 2010 nabízejí. Nic ovšem nemůžete zkazit, pokud se zaměříte na některou z klasických značek. Kabelky a tašky totiž zpravidla patří k tomu sortimentu módy, které jen tak nezestárne. Pochopitelně některé zvláště extravagantní kousky již nebudou to co dříve, avšak pořídíte-li si kabelku či tašku v některé z nadčasových barev, jakými jsou černá, bílá a nejrůznější odstíny šedé a hnědé, máte vystaráno. Dalším ze zcela nezbytných doplňků pro jaro a léto jsou sluneční brýle. Ty nejenže dobře vypadají, ale zároveň chrání váš zrak. V kurzu jsou stále brýle s výraznějšími obrubami ve stylu retro.

Kapitolu samu pro sebe pak tvoří oblast jménem dámské plavky. Dámské plavky 2010 dokonale snoubí atmosféru léta s aktuálními trendy. Vybírat tak můžete z nesčetného množství plavek, ať už jde o barvy, vzory, anebo střihy. Moderní dámské plavky jistě poznáte podle sexy prostřihů, kterými disponují především vrchní díly plavek. Bikini už patrně nikdy nevypadnou z módního nebe, ovšem stále častěji se věnuje pozornost také sportovnějším jednodílným plavkám. V létě se chce totiž každý cítit dobře. Doufáme, že vám k tomu v případě rozhodování o nákupu letošní módy na jaro a léto pomohl také náš článek.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Naty

  Ahoj jsem Naty.
  Chtěla bych se zeptat co víc letí: tříčtvrťáky nebo kraťasy? Moje kámoška říká že tříčtvrťáky, ale já nevím.:(

 • Peterkooo

  Podla mňa monokyny :D mám rád keď moja priateľka nosí monokyny

 • Liliana

  jaké plavky sú teraz modne??? bikiny alebo monokyny? no som zvedavá nato, že co nosia pri pori…ni doma :) )