Čarodějky byly a neustále jsou velice oblíbeným seriálem. Velmi rychle si získali mnoho příznivců, kteří ač viděli čarodějky od začátku až do konce, klidně rádi shlédnou i případné opakování, či už mají všechny díly u sebe.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Čarodějky byly a neustále jsou velice oblíbeným seriálem. Velmi rychle si získali mnoho příznivců, kteří ač viděli čarodějky od začátku až do konce, klidně rádi shlédnou i případné opakování, či už mají všechny díly u sebe. Hlavní hrdinky se proto staly i módními ikonami a to proto, že každá z nich má svůj osobitý styl, a tak si každá jejich obdivovatelka přijde na své.

Seriálové čarodějky mají až překvapivě dobrý vkus, pokud jde o výběr trendy doplňků a zajímavých outfitů.

Seriálové čarodějky mají až překvapivě dobrý vkus, pokud jde o výběr trendy doplňků a zajímavých outfitů.

Jejich styl v rukou zkušené kostymérky

V jakémkoliv díle měly sestry čarodějky pokaždé jiné, ale vždy hodně zajímavé oblečky, které přilákaly zájem mnoha divaček. Kostymérka Eilish byla „matkou“ všech hadříků, které čarodějky nosily. Jak sama uvedla, tak styl oblečení o člověku hodně prozradí. Na výběru si dala vždy záležet a pro děvčata je vždy vybírala sama. Bylo znatelné, že se Eilish při výběru oblečků opravdu vyřádila a tak spoustě neuniklo, že se hlavní hrdinky každou sérií, co se týče oblečení, ale i celkově měnily. Přesto Eilish dala jak Prue, Piper, Phoebe i Paige osobitý styl, kterým jim už jen tak nikdo neodpáře. Zajímavé však také, že samotné hvězdy mají skoro totožný styl se seriálovými čarodějkami.

Styl podle Shannen Doherty alias Prue

Styl Prue v seriálu čarodějky byl v počátku v byznys stylu, což bylo samozřejmě spojené s její seriálovou prací. Mezi její oblíbené barvy patřila především černá. Samozřejmostí byly černé pouzdrové šaty, sako, kalhoty a decentní top. V dalších sériích byla znatelná změna v barvách, kdy Prue nezůstávala pouze u černé a vrhla se i do zajímavých barev. Změna také nastala v tom, že začala nosit krátká a upnutější trička společně s džínami. I u Shannen Doherty je znatelná náklonnost k černé barvě, případně i bílé a červené. Styl je velice podobný se seriálovou Prue a to nejen v oblečení. Vlasy měla Prue černé a střižené v klasickém stylu, stejně jako Shannen. Styl líčení si je také velice podobný a to v tom, že obě spíše bývaly nalíčené decentními barvami, či dokonce vůbec.

Styl podle Holly Marie Combs alias Piper

Piper i Holly Marie mají toho hodně společného. U Piper bylo od začátku do konce znát jen pár přeměn a stejná je tak i Holly Marie ve skutečnosti. Jak seriálová Piper, tak i Holly mají v oblibě ležérnější styl ve znamení džínů, klasického trika či tuniky a kožených bund. Je ovšem pravda, že i Piper prošla změnou v oblečení, která se nalézala v oblékání triček s výstřihy a to především v části seriálu, kdy se sama hrdinka považovala za svobodnou. Jinak samozřejmě volila hodně decentní styl v oblékání. Neoblíbenější barva hrdinky i Holly je jednoznačně černá i hnědá. Později je znatelný i přechod na jiné barvy, ale zmíněné dvě prostě hrají prim. Co se týče vlasového střihu, tak ten je u obou rovněž stejný. V seriálu prošla Piper jedinou změnou a tou bylo zmizení ofiny. Jinak se experimenty nekonaly, stejně jako u Holly, kde u obou zůstala i stejná barva. Líčení je taktéž v decentním, nijak výrazném stylu.

Styl podle Alyssy Milano alias Phoebe

Phoebe patří v seriálu mezi nejvýraznější osobu, která má opravdu originální styl. Oblečení seriálové hrdinky vždy v sobě ukrývalo elegantnost, ale místy i extravagantnost. Phoebe se nebála vzít na sebe jakékoliv oblečení i s pořádnými výstřihy, různých barev i se zajímavými doplňky. Stejně je na tom i Alyssa, která se rozhodně nebojí experimentovat. Oblíbená barva u obou dvou snad není, jelikož to tak vypadá, že jedničkami jsou všechny barvy. Mezi originální ozdůbky patří květiny ve vlasech, které na sobě často mívala jak Phoebe, tak i v reálu Alyssa. Během seriálu se Phoebe nebála ani změny v účesech a to jak střizích, tak i barvách. Líčení bylo také pokaždé jiné, někdy byla Phoebe nalíčená sytějšími, jindy jemnějšími barvami. Výstřednější byla také výrazným tetováním, což její styl výrazně podpořilo.

Styl podle Rose McGowan alias Paige

U Paige se dá říci, že její styl je kombinací všech předchozích stylů. S barvami oblečení taktéž experimentuje, stejně jako s typem oblečení a nebojí se jít do jakýchkoliv hadříků. Cizí jí nejsou upnutá trika s džínami, ale i šaty a podobné. Po dobu působení v seriálu změnila i barvu vlasů a ani v realitě se nebojí experimentovat. Charakteristická je pro ni i Rose červená rtěnka a stylizace do ženy vamp, s čímž si je Rose velice podobná s Ditou von Teese (kromě tmavých očních linek), která stejně jako Rose měla vztah s Marylinem Mansonem, takže možná podobnost pramení odsud. Jinak je líčení Paige i Rose decentní, ale vždy mu nechybí právě sytější odstín rtěnky.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Lea

  mě se nejvíce líbí styl Piper :D ale i Holly má dobrý styl :D :D

 • Danniele

  pro ► Mishshulka :) vypadaly hrozně? :D Chci se zasmát :) ty asi nevíš z jakého je roku natočená první série že??? 98 rok :) takže slečno v devadesátých letech minulého století se holt v Americe nosilo jinčí oblečení :) NA tu dobu byli oblečeny normálně, možná Ti to připadá hrozně ale věř že 50 a 60 léta byli horší měj se.( čistě můj názor na nevědomost jiných)

 • http://jk-photo.blog.cz/ JK

  Čarodějky\ jsou nejlůepší… Jeden z mích nejoblíbenějších seriálu….

 • Mishshulka

  Mě se taky nejvíc líbí styl Phoebe, ale i Piper v 7. a 8. sérii. Ale v 1. sérii a i chvíli potom se oblékaly fakt hrozně.. Ale hlavně od 6. série už fakt dobře =)

 • http://goldbohemia.blog.cz Gold-Nell

  Mě se nejvíc líbí Phoebein styl :)