Světové špičky módního průmyslu nadiktovaly nejžhavější trendy pro podzimní měsíce. Co by ti v měsíci říjen nemělo určitě chybět a co opravdu musíš mít, ti prozradím právě teď.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Nepromokavý trench coat

Největší překvapení podzimu jsou určitě kabáty z PVC v barvě burgundy. V deštivých dnech tě ochrání před promočením, zahřejí a navíc vypadají stylově.

Návrat do baroka

Do módy se také vrací barokní dramatičnost v podobě pozlacených výšivek na těžkých brokátech a hojného zdobení, které dokazuje, že luxus a bohatství stále žije.

Módní must have na říjen 2012
zdroj: fashionising.com

Retro doplňky

Mezi šperky budou vévodit i retro stálice – brože. Můžeš si je připnout do vlasů, na šátek či košili. Záleží jen na tvé fantazii.

Vintage móda

Kdo z vás má rád kožené zboží a vintage, přijde si také na své. Na molech se objevily kabelky ve stylu kufříků a zavazadel z dávné minulosti, jež mají pevné stěny, nebo netypický tvary. Na obrázku můžeš vidět vintage kabelky značky Hermes a LV

Vintage kabelky

Žhavá červená

A na závěr ti prozradím, že top barvou podzimu se stala červená. Proto neváhej a pořiď si nové kousky podle nejžhavějších trendů a staň se módní ikonou ve svém okolí. Přesvědč se, že červená barva a burgundy vládnou letošnímu podzimu

Módní must have říjen 2012
zdroj: fashionising.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář