Nová sezóna s sebou přináší příležitost oživit šatník. Desigual výprodej a nové kolekce této značky tak potěší všechny fashion milovnice se slabostí pro originální kousky.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Nové trendy pro podzim a zimu

Španělskou značku Desigual netřeba zdlouhavě představovat. Její kolekce jsou nepřehlédnutelné! Nechybí jim moderní přístup, luxus a smysl pro humor. Aktuální novinky pro sezónu podzim/zima 2016 sází na komfort, typické barvy a kreativní potisky. Tvořivý duch se odráží v sympatiích pro exotické kultury a starobylé tradice. Jeden pohled na kabát Desigual je důkazem toho, že kolekce se snaží podtrhnout krásu ženy. Samozřejmostí jsou chytře zvolené střihy a kvalitní materiály.

V barvách přírody

Barevná paleta se inspiruje krásou přírody a jemnými tóny populárních barev, mezi které patří modrá, zelená a modrá. Zajímavou hru vytváří kontrastní kombinace černé s bílou. Hitem svěží kolekce Desigual jsou modely v černé vhodné pro každodenní nošení ve městě i speciální příležitosti volající po eleganci.

Velmi zajímavý návrat a oživení slaví koncept Exotic Jeans. Povinnost pro milovnice patchwork aplikací, flitrů, korálků a zrcátek. Právě ty vytváří originální osobitost každého modelu a přidávají punc ruční práce. Ani džínové modely nezapomínají na krásu každé ženy a pohodlí. Střihy kalhot tak seženete ve všech možných variantách od ultra slim po čím dál tím více oblíbený boyfriend styl.

Na doplňky se nesmí zapomínat

Ve snaze aktualizovat váš look rozhodně nesmíte přehlížet doplňky. Značka Desigual pro sezónu podzimu a zimy 2016 přepracovala vzrušující detaily a přinesla potiky inspirované Japonskem a Indií. Materiály se řadí mezi zimní tkaniny, opět nechybí patchwork, džínové odstíny černé i tmavomodré, černé prvky a čokoládově hnědá kůže s retro ohlédnutím do sedmdesátých let. Prohlédněte si kabelky Desigual ve slevě a objevte mnohostrannost doplňků pro libovolný outfit.

Bez kompromisů v oblasti designu

Nejen kreativní a výjimečné potisky symbolizují lásku ke stylu, se kterou je nová kolekce Desigual připravena. Typický smysl značky pro kreativitu nelze přehlédnout a široká paleta možností je zárukou toho, že si vybere novinky pro šatník prakticky každá žena.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář