Na co má módní kritik posvíceno stále dokola a co nebude už nikdy trendy? Mám pro tebe pár tipů, co vyřadit ze svého šatníku a čím to nahradit.

avatar

Linda Machová
Ráda píše o módě, které se také věnuje.

Co bylo nejvíce trendy sezónu minulou, nyní se ocitá v módním pekle. Nejžhavější trendy, které se v sezóně objeví, jsou vždy velice výstřední, proto se později ocitají v módním pekle. Těmhle věcem se vyvaruj a peklu se vyhneš obloukem.

Harémové kalhoty a nasrávačky

Rozhodně ne! Harémové kalhoty i nasrávačky by měly raději zůstat na dně skříně. V těchto kalhotách si ostatní jednoduše mohou myslet, že pod nimi schováváš plenu. Co takhle je nahradit jogg jeans? Ty jsou trendy do města i na párty.

Nasrávačky
Myslíš, že jsou nasrávačky doopravdy sexy?
zdroj: fler.cz

Spodní prádlo jedině skryté, prosím!

Opravdu není sexy, když ti vylézají kalhotky nebo kouká celé zapínání podprsenky. Kluky láká, ti ji jednoduše rozepnou a z toho kouká pěkné zpestření pro okolí.

Gladiátorky a crocsy

Ani jedním typem bot, tedy jestli se tomu boty dá vůbec říkat, u mužů rozhodně nezaboduješ. Tyhle boty jsou prostě antisexuální. Jednoduše je nahraď balerínama.

Gladiátorky
Gladiátorky nejdou zrovna sexy, ale i Mary-Kate Olsen jim podlehla.
zdroj: obrazky.cz

Zvířecí vzory

Se zvířecími vzory je to pokaždé jinak. Jednou jim dáváme zelenou, podruhé se ocitají před branami módního pekla. Já osobně zvířecí vzory nemám ráda, protože působí lacině. Raději se jim vyhni a vsaď na jiné vzory, jako jsou různé ornamenty nebo puntíky.

Leopardí vzor
Leopardí vzor vypadá lacině
zdroj: weheartit.com

Trička s dětským potiskem

Na tyhle trička má módní peklo posvícené už celé roky. Jestli seš alespoň trochu v obraze, dobře víš, že tato trika se nehodí snad ani na doma. Lepší volba je pokud si vezmeš jednobarevné triko a look doladíš nějakými doplňky.

Neonové a vesmírné legíny

Obdivovat, ale nenosit. Neonové legíny jsou průhledné, a výjimku bys hledala jen těžko, proto je řadím mezi kousky, které posílám do módního pekla. Naopak legíny s vesmírným potiskem průhledné sice nejsou, ale v kombinaci s jiným oblečením bys s nimi působila přeplácaně, takže rozhodně nenosit. Legíny si mohou dovolit pouze štíhlé dívky a to i ty černé.

Neonové legíny
Legíny si mohou dovolit pouze štíhlé dívky.
zdroj: weheartit.com

Oprýskaný lak

Tak tohle kluci nesnáší. Pokud nemáš dost času na to, aby ses o lak, který na nehtech právě máš, starala, raději si nehty nelakuj vůbec nebo používej pouze průhledný lak. Stejně zapomeň na gelové nehty, které jsou beztak nepopulární.

Oprýskaný lak
Oprýskaný lak je odpudivý
zdroj: polishpolice.com

Silná vrstva make-upu

Make-up dodává ženám sebevědomí, to je jasné, ale rozhodně to není záminka, proč na sebe nanášet několik vrstev make-upu a na to další silnou vrstvu oranžového pudru. Pokud na pudru trváš, použij raději kompaktní než práškový. Kompaktní pudr se snadněji roztírá a nevytváří velké nánosy. Nature look je stále ve vedení.

Catherine Zeta Jones špatným make-upem
Ani celebrity nejsou dokonalé
zdroj: dmvsgotstyle.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Veephoria Ufmon

  Je to přehnané. Všechny tyto věci zůstanou. Legíny byli, jsou a budou skvělé, jen stačí, když je slečna umí nosit;). Nasrávačky.. jo některé jsou hrozné, ale když si člověk najde nějaké které mu vážně padnou a nevypadá v nich jak v pytli tak je to fajn. Jediné s čím souhlasím je lak na nehty a make-up.

 • disqus_RwVpIbkAvI

  Přesně … tenhle článek je úplně ….

 • Oki

  ony ani ty jogg jeans nejsou zrovna nejvíc sexy :) a baleríny vůbec… sou pohodlné, můžou vypadat pěkně, roztomile, elegantně, ale sexy..? jinak souhlasím s bodem o prádle a makeupu, co se týče legín a zvířecích vzorů je podle mě už na vkusu, dětská trička – roztomilá, sexy tolik ne… a lak na nehty je to detail, lépe vypadají upravené nehty… ale souhlasím s předchozími komentáři že toho si tolik kluků nevšimne :)

 • katie

  disqus_RwVpIbkAvI
  a co nosíš ty? docela s ní souhlasim, jen ty legíny jsou prehnane! nevim zda kamoska upada kuli temto clankum nebo kuli clankum o tom ze modelky vypadaji jako by si prave prdly.

 • katie

  a co nosíš ty? docela s ní souhlasim, jen ty legíny jsou prehnane! nevim zda kamoska upada kuli temto clankum nebo kuli clankum o tom ze modelky vypadaji jako by si prave prdly.

 • disqus_jPVVjVuTEA

  Zrovna o tom laku na nehty jsem se bavila s přítelem a ten mi říkal,že to je fakt poslední,čeho si kluk u holky všimne..:D Jemu je úplně jedno,když mám lak oprýskaný.

 • disqus_RwVpIbkAvI

  Tohle opravdu psala slečna, která se v tomto neorientuje … je mi líto, že zveřejňují takovéto články, kamoska pak strašně upadá