Rtuť teploměru stále stoupá, a to je ten pravý čas obnovit letní šatník. V každém obchodě na nás číchá nástraha v podobě triček nad pupík, ale jsou taková trika pro muže opravdu přitažlivá?

avatar

Linda Machová
Ráda píše o módě, které se také věnuje.

Móda zkracování aneb jsou trika nad pupík opravdu sexy?

Mohou být ALE

Pokud není tvoje bříško zrovna nějak vypracované, na triko nad pupík můžeš rychle zapomenout. Nadměrně vypracovaný pekáč buchet, přetékající špíčky nebo značně lezoucí žebra (lady anorexa) nejsou zrovna moc přitažlivé. Vhodnější variantou je košile z průhledného materiálu, která také působí neskutečně sexy.

S takovým bříškem si můžeš krátké triko dovolit
Vypracované bříško ideální pro triko nad pupík
zdroj: wehearit.com

Správná délka

Otázka délky je namístě, triko by nemělo být příliš a odhalovat moc kůže, vhodná délka tedy je několik málo centimetrů nad pupík. Kratší varianty připomínají spíše sportovní podprsenku. Důležité je aby triko bylo uptnutější.

Nevhodná délka
Takto krátké triko není vhodné
zdroj: weheartit.com

Na párty

Odhalený pupík se hodí na párty. Krátké triko jde ruky v ruce s pasovými kraťasy. Nohavice u kraťasů by však měly být delší.K této kombinaci si neber černé silonky ani boty na podpatku. Na chladné noci si vezmi dlouhý svetr, ale nech ho rozepnutý, aby bylo vidět, že pod ním vůbec něco máš. Kraťasy můžeš nahradit obyčejnými pasovými kalhotami.

V takovém outfitu můžeš vyrazit na párty
V tomhle se můžeš vydat do víru velkoměsta
zdroj: wehearit.com

K sukni

Triko nad pupík kombinuj stejně jako u kraťasů k pasové sukni áčkového střihu. Další variantou je lacláčová sukně případně i kraťasy. Naopak od kraťasů se k sukni skvěle hodí boty na vysokém podpatku. Outfit můžeš oživit krátkou džínovou bundou nebo nesmrtelným křivákem.

Triko s dlouhým rukávem
Černé triko s dlouhým rukávem v kombinaci se sukní
zdroj: weheartit.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář