Silikon nepatří pouze do dekoltů celebrit, ale také do nejnovějšího módního trendu, kterým jsou silikonové módní doplňky od kabelek po boty. Jak mít tento trend pod palcem a užívat si díky němu neotřelé outfity?

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Léto a silikon? Jsou tady boty, které si jednoduše zamiluješ!

Poznej nový trend

Módní trendy jsou pomíjivé, a proto je docela složité vyznat se v tom, co je právě v kurzu. Některé se vrací s železnou pravidelností, jiné zazáří během krátké chvilky a další způsobí začátek revoluce. Mezi takové, které se zasloužily o výrazné oživení outfitů a začátek malého převratu v chápání materiálů, jednoznačně patří silikonové boty. Ano, čteš správně – silikon v šatníku patří momentálně k nepřehlédnutelným hitům a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo v blízké době změnit. Není se čemu divit. Originální a unikátní design zaujme hned na první pohled!

Voňavý design z Brazílie

Nejvýraznějším představitelem silikonové módy jsou brazilské voňavé boty Melissa. Ty jsou vyrobeny ze speciálního ohebného a v neposlední řadě patentovaného materiálu Melflex. Výsledkem je nejen neotřelý vzhled, ale také obrovské pohodlí. Boty Melissa se po chvilce nošení vytvarují podle nohy a padnou jak ulité. Materiál je navíc i velmi odolný a lehký. Tím nejdůležitějším však zůstává, že boty i nádherně voní! Tato pro obuv velmi netradiční vlastnost mile překvapí. Při každém nazouvání si užíváš žvýkačkovou vůni!

Léto a silikon? Jsou tady boty, které si jednoduše zamiluješ!

Pro každou příležitost

Skvělou zprávou je, že kolekce bot Melissa je opravdu pestrá. Každý model přináší zcela jiný styl, v nabídce najdeš jak stylové žabky, tak romantické balerínky, boty na klínku a třeba i holínky. Málokterá značka je schopná přijít s tak různorodou kolekcí, která však stále podtrhuje přednosti materiálu a nezaměnitelný rukopis značky. Následující modely jsou toho ostatně důkazem!

Elegantní žabky v černé barvě s plastovou aplikací černých kamenů ohromí zlatým lemováním a na noze vypadají prostě úchvatně. Vzhled se hodí především pro formálnější události a situace, kdy chceš působit luxusně!

Mellisa

Letnímu outfitu uděláš radost dámskými balerínkami Melissa v kombinaci béžové a oranžové. Vtipná plastová aplikace srdíčka zaujme všechny, kterým není cizí chuť experimentovat a být středem pozornosti. Vnitřní stélka je vyměkčená, chůze v balerínkách je tak maximálně pohodlná.

Balerínky

Trojici krasavic uzavírá opravdová specialita. Luxusní plastové červené boty na podpatku Melissa nelze přehlédnout. Jejich výrazná červená barva je sexy a skvěle se hodí na rande. Nad patou najdeš aplikaci v podobě plastové mašličky.

Boty na podpatku

Přivoň si ke stylu

Všechny představené boty Melissa a mnoho dalších modelů najdeš na stránkách oblíbeného módního e-shopu www.different.cz. Ten ti přináší obrovskou dávku inspirace a módy dle posledních trendů. Tak neváhej a vrhni se do oživování šatníku. Tato sezóna si to zaslouží!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář