Život nám nabízí mnoho nálad i příležitostí. Pokud se nebojíš prožívat život naplno, zaostři na kolekci miss sporty fragrances inspirovanou pestrostí kolem nás.

miss sporty přináší 4 zábavné vůně pro každou náladu a příležitost

Celkem 4 okouzlující vůně

Každá z nás ukrývá různé podoby vnitřních já, ty máš nyní jedinečnou příležitost zjistit, jaké z vůní vystihuje to, co zrovna cítíš a co chceš prožívat.

CLUBBING PROOF (svěží růže a broskev)

Chceš být hvězdou párty? Tato vůně ti umožní roztočit to na parketu, otevírá se šťavnatými nótami broskvového nektaru, liči a květů skořicovníku, které v tobě okamžitě vyvolají radost a dobrou náladu. Srdce z muškátu a bulharského růžového oleje dodává vůni nevinnost a ženskost, zatímco směs pižma a kosatce v základu poskytuje dávku hřejivého tepla a něhy. Výsledkem je vůně, které na parketu dokáže strhnout pozornost!

CLUBBING PROOF

PUMP UP BOOSTER (jasmín a zářivá mimóza)

Speciálně navržené vůně pro všechny bezstarostné ženy toužící po nějakém tom dobrodružství. Představuje se mladistvou energickou směsí orosené pivoňky, malin a jiskřivé mimózy. Výbuch svěžesti se prolíná se středními nótami zimolezu, opojného jasmínu a sladkého hrášku. Poté se spojí s pižmem kůže, hřejivým růžovým dřevem a dekadentním mandlovým květem v základu. Unikátní aroma tě jemně zahalí do závoje smyslnosti.

PUMP UP BOOSTER

CRUSH ON YOU (frézie a květy fialky)

Svůdné vůni je téměř nemožné odolat, tkaže pokud hledáš něco, co zanechá trvalý dojem, jsi na správné adrese. V hlavě ucítíš sladkou směs květu broskve, okvětních lístků lilie a levandulových květů. Klasické ženské srdce, tvořené frézií, růží a květy fialky, ustupuje tónům čistého pižma, heliotropu a cedrového dřeva v základu.

CRUSH ON YOU

MORNING BABY (pomerančový květ a bile pižmo)

Je čas být optimistická a brát život z jeho lepší stránky, zkrátka být šťastná! Čtvrtou vůni otevírá osvěžující koktejl jiskřivého bergamotu a nóty šťavnatého pomeranče. Dvojice citrusů přináší pocit nespoutané radosti. Květ pomerančovníku a jemná pivoňka v srdci vůně představují prvek ženskosti a stopy kosatce, bílého pižma a santalového dřeva dodávají celému mixu poutavý aspekt.

MORNING BABY

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář