Mám odstáté uši, nelíbí se mi má malá prsa a co ten velký zadek nebo špek na břiše.. je ti to povědomé? Pokud i tebe trápí tvé tělo, přestaň si stěžovat a začni své problémy řešit. Uvidíš, že po trošce snahy a odhodlání se sama sobě začneš líbit.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Mindráky jsou pryč a chci, aby mi to slušelo

Vyřeší odstáté ušity, velký nos i malá prsa

Co nedokážeš vyřešit sama doma, svěř do rukou zkušených chirurgů. Trápí tě například odstáté uši, díky kterým nemůžeš nosit culíky, drdoly nebo zvolit kratší sestřih? Pak je řešením otoplastika neboli korekci odstávajících uší. Jedná se o drobnou kosmetickou úpravu, která zabere zhruba hodinu času. Zato ale obě uši budeš mít stejně rovné. Po operaci zůstává jen malá jizva, která téměř není vidět.

Podobný problém jako uši představuje třeba velký nos nebo malá prsa – ačkoliv ta můžeš zvětšit padnoucí push-up podprsenkou. Počítej ale s tím, že estetická úprava něco stojí. I tak se ale na ni dá ušetřit. Pokud si seš jistá, že ti tvůj mindrák shazuje sebevědomí, určitě do ní jdi. Všechno nejprve prober s lékařem a také můžeš najít oporu u svých rodičů.

Shoď přebytečná kila a vysportuj svou postavu

Jedna z nás je moc baculatá, druhá zase příliš vychrtlá. Jestliže nejsi spokojená se svým tělem, začni se hýbat. Choď běhat, jezdi na kole, na bruslích nebo si zajdi do fitka. Najdi si aktivitu, která tě bude bavit, protože s takovou ti bude cesta za vysněnou postavou rychleji ubíhat. Namístě je taky změna životního stylu – pokud se od rána do večera cpeš sladkostmi, tak ani sportem nezhubneš. Vyzkoušet můžeš i tabletky na hubnutí, které nakopnou tvůj metabolismus.

Nezapomeň se odměnit

Jakmile se budeš sama sobě líbit, určitě o sebe začneš i víc pečovat. Se shozením kil uznáš, že oblečení na tobě doslova visí a budeš si chtít koupit nové. Za své úspěchy se rovněž můžeš odměňovat něčím, co máš ráda. Můžeš třeba investovat do pěkné bižuterie, kouknout na nejnovější trendy a být si jistá tím, že vybraný kousek zvýrazní tvé nové přednosti.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Majco

    S plastikou uší pozor, kamoš na nej bol a už mu neodstávajú, ale sú zalomené.