Milujete krásné kabelky? V tom případě si nenechte propásnout svěží trendy, které prostě musíte znát!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Milovnice kabelek pozor! Inspirujte se trendy, které se nyní hlásí o slovo!

Jeden pohled stačí

Pro ženy, které sledují nové trendy, není důležitost módních doplňků velkým překvapením. Vždyť právě na maličkostech je nejvíce poznat, zda-li je outfit složen s dávkou vkusu a estetického cítění. Důvod, proč se nevyplatí podceňovat kombinace barev, materiálů a ozdob, je zřejmý na první pohled. Výběr kabelky by vždy měl probíhat s cílem vybrat takový model, který je dostatečně moderní, ale zároveň použitelný v rámci celého šatníku. Pokud chcete okouzlovat originálním stylem, nechte se inspirovat aktuálními trendy!

Luxus se hlásí o slovo

Jedno z módních pravidel platí na 100 %. Jednoduchý outfit (klidně složený pouze z basic džín a jednobarevného topu) velmi získá, když ho doplníme jedním luxusnějším kouskem. Tím může být kabelka, protože mixovat jednoduché hadříky s prémiovou elegancí funguje na jedničku ženám v libovolném věku. Navíc právě luxusní designy hrají v dnešních dnech první housle. Jsou zkrátka velmi v kurzu! Vaše přípravy na další sezónu by rozhodně měly zohlednit právě tento směr.

Milovnice kabelek pozor! Inspirujte se trendy, které se nyní hlásí o slovo!

Podle čeho vybírat?

Asi se nyní ptáte, zda-li je nutné při výběru koukat ještě na další parametry a vlastnosti obdivovaného modelu. Pravdou zůstává, že správná kabelka by měla být kombinací praktických kapsiček a vzhledu, který dokáže strhnout pozornost, ale zároveň je použitelný pro různé situace od schůzky s kamarádkou po formální večírek v práci. Rozhodně se nebojte pestrých barev a lesklých povrchů. Každá žena by měla mít odvahu vyrazit do společnosti tak, jak se cítí pohodlně. Pokud je to v pestřejších a trendy barvách, je to krok správným směrem. Chcete-li se přece jen držet při zemi, nezoufejte. Černá nikdy nezestárne a vypadá hezky.

Připravte se zářit

Kabelka se k outfitu hodí prakticky po celý rok, nicméně její vzhled by měl s konkrétním obdobím korespondovat. Což je ostatně i důvod, proč jedna kabelka v šatníku nikdy nestačí. Ale to není pro nás ženy vůbec špatná zpráva!

Milovnice kabelek pozor! Inspirujte se trendy, které se nyní hlásí o slovo!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář