Máš stejně jako já slabost pro retro šaty a sukně inspirované módou 50. let? A připravuješ se na blížící se plesovou sezónu? V tom případě se nech inspirovat, hlavní slovo má letos retro a originalita.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

MiaBella

Česká značka MiaBella přináší retro šaty a sukně inspirované módou 50. let

Výlet do stylové minulosti

Móda se neustále vrací, proto v každé skříni najdeš minimálně jeden retro kousek, který čeká na své znovuobjevení. Dobrou zprávou je, že padesátá léta se už tohoto velkolepého návratu dočkala, a proto s nimi rozhodně neuděláš chybu. Alespoň to tvrdní editorialy všech předních módních magazínů a pohled na to, v čem letos vyráží celebrity na různé společenské akce.

Do posledního detailu

Důležité kromě toho je také to, že střih padesátek zdůrazňuje ženské přednosti, jako jsou ňadra, pas nebo zadeček, takže pokud sladíš i líčení a účes, lidé od tebe jen těžko odtrhnou oči. Značka MiaBella tě zve na exkurzi originální retro módu. Značka přináší to nejlepší z historie a přízpusobuje to aktuálním trendům. Výsledkem jsoou sukně i šaty, které vypadají jako kdyby je někdo přivezl strojem času. Mimo to jsou ale velmi originální, šik a hlavně jsou vyladěné do nejmenšího detailu. MiaBella si zakládá na vysokém podílu ruční práce, takže každý kousek je opravdový a poctivý originál. Kromě toho se jedná o českou značku a jak je známo, zlaté české ručičky se nezapřou, a to ani v módním světě.

Důkazem jsou kárované retro šaty CHANTE. Skotská kostka propůjčuje tomuto modelu jedinečnou image pravé dámy, dle mého názoru ideální pro večírek s přáteli či méně formální ples. V případě, že necháš doma spodničku, můžeš si je vzít dokonce i do školy nebo do práce. Živůtek je ve vrchní části skládán, na celý živůtek navazuje kolová sukně. Šaty oživuje celá řada velmi zajímavých detailů od knoflíků na zádech až po kvalitní kožený pásek. Pokud si chceš šaty prohlédnout a dozvědět se o nich víc, stačí kliknout na fotografii.
Retro šaty CHANTE
Retro šaty CHANTE

Šaty na zimu?

Pokud hledáš něco slavnostnějšího a vhodného i pro chladné počasí, zaostři na retro šaty ADELE z modrého denimu, ke kterým když sladíš i účes a líčení, budeš vypadat, jako kdybys vypadla z dobového filmu. Máš problém s konfekčními velikostmi? České vyučené švadleny z MiaBella ti šaty ušijí přímo na zakázku tak, aby ti dokonale padly.
Retro šaty ADELE

Sáhni po jedinečnosti

Obzvláště letošní maturantky by se už měly poohlížet po originálních šatech pro svou velkou chvíli. MiaBella od zahraničného dodavatele nabízí vintage a klasické plesové šaty v mnoha různých provedeních. Mezi favority letošní plesové sezóny patří jednoznačně šaty se střihem na jedno rameno, žádaná je také krajková aplikace, nejlépe v oblasti pasu, protože ho může opticky zeštíhlovat. Pokud jde o vintage styl, může být sympatickým zpestřením prakticky každého plesu. Nákupem šatů od MiaBella navíc minimalizuješ jedno riziko. Jaké? Noční můra nás všech, že se na plese objeví žena ve stejných šatech a tvoje originalita bude tatam.

Společenské šaty

I z tebe může být nová módní ikona

Nepodceňuj velkou chvíli, ať už se jedná o maturitní večírek či oslavu s přáteli. Retro šaty jsou v kurzu a věř, že tomu tak ještě několik let rozhodně bude. A pro maturantky jedno malé doporučení závěrem. Až si půjdeš pro svou šerpu, všichni se budou dívat jenom na tebe, tak se ujisti, že budou mít na co koukat!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář