Pravděpodobně neexistuje žádná z nás, která by nikdy nepopřemýšlela o tom, jaká jsou její prsa. Jak malá prsa, tak i velká prsa mají svoje plus i mínus a také své obdivovatele. Výhodou malých prsou je to, že si můžeš obléct prakticky cokoliv a nemáš tak problémy při nakupování spodního prádla a oblečení. Většina obchodů s mladou dívčí a dámskou módou je totiž orientována spíše na zákaznice se středním a menším poprsím. Výběr máš tedy velký, ale pokud chceš, aby tvoje malá prsa vypadala ještě víc hezky, případně i plnější, mám pro tebe několik módních triků, jak toho docílit.

avatar

Evril Štádlerová

Máš malá prsa? Nezoufej.

Máš malá prsa nejsou nic neřešitelného, a to nemluvím o plastice. Stačí pár módních triků!

Podprsenky

Nejlepší podprsenkou pro malá prsa představuje push-upka – dokáže divy! Kvalitní push-upka ti zvětší prsa i o jedno nebo dvě čísla. Krajky, vyšívání a světlé barvy ti dodají na optickém objemu. Mezi špičky patří například push-upky od značky Wonderbra, Triumph, Bellindy a svůj účel také dobře splní ty z H&M či New Yorkeru. Vychytávkou pro malá prsa i nesouměrná prsa je také podprsenka Infiore Perla, v které jsou zabudovány vzdušné vycpávky, jenž se snadným pomačkáním  dají zvětšit nebo zmenšit podle potřeby.

Výstřihy

Pro malá prsa jsou ideální lodičkové výstřihy, výstřihy s límečkem nebo stojáčky. Perfektní jsou také roláky. Vyhnout by jsi se však měla výstřihům do V, které zvýrazňují malinký žlábek mezi prsama. Pokud na výstřihu do V trváš, je efektní si pod něj vzít push-upku. Z letních triček ti budou určitě slušet topy na špagetová ramínka.

Vzory

Co se týká vzorů, tak ti budou slušet snad všechny, a to i ty výrazné včetně například zvířecích. Zajímavé detaily v oblasti dekoltu na tobě pěkně vyniknou a malá prsa patřičně zvýrazní. Pokud jsi štíhlá, budou ti seknout také vodorovné proužky.

Barvy

Z barev jsou pro tebe vhodné spíš světlé a výrazné odstíny. Naopak malým prsům nesluší tmavé barvy a zejména černá, protože zmenšuje a zeštíhluje.

Volánky a nabíraní

Volánky, nabírání a zejména to žabičkové je to pravé pro malá prsa a věř, že nikomu nebudou slušet tak jako tobě.

Bolerka a vestičky

Nejrůznější bolerka a vestičky v bílé či světlé barvě v délce pod prsa dokážou zázraky a tvoje prsa opticky nabudou  na objemu.

Pas

Tvoje malá prsa také vyniknou, pokud zvýrazníš pas, a to například vyšší sukní, širším páskem nebo vypasovaným svetříkem. Čím více máš štíhlý pas, tím více bude efektní a hezké, když ho zdůrazníš.

Vycpávky

Pokud toužíš ještě po větším dekoltu, můžeš zkusit vycpávky do podprsenky. V současné době je na trhu opravdu velký výběr – od gelových, silikonových, látkových po nafukovací, modelující, zvedající atd. a jejich cena se pohybuje už od 100 Kč.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Eva

    Kup si nadrain forte, stejně jako já a uvidíš, že nebudeš muset už takové problémy řešit ;-) já jsem díky něm ted konečně sama se sebou spokojená!

  • LLL

    Sehnat padnoucí podprsenku na malá prsa je horor (malými prsy nemíním dvojky). O oblečení nemluvě. Když se mi něco líbí, musím si dát v první řadě pozor, aby to nemělo výstřih…

  • Neon.ka92

    Jeste si zapomnela na jeden zpusob zvetseni prsou – ponozky nebo toaletak :-)