Louis Vuitton kabelky se již celou řadu let drží na špici módního průmyslu. Nosí je hvězdy světového i českého showbusinessu a mají tak výrazný design, že si jich nelze nevšimnout. Alespoň jeden kousek z kterékoli kolekce této výrazné francouzské značky by neměl chybět ve sbírce žádné současné moderní ženy. Charakteristický monogram LV je synonymem luxusu, vkusu a elegance již po tři století.

avatar

Katka Zezulová

Louis Vuitton kabelky

Opravdu luxusní značka je často padělána! Dokážeš poznat fake?

Pohled do historie

Když se mladý Francouz Louis Vuitton Malletier vyučil brašnářem v Paříži, netušil, že jej toto řemeslo navždy vynese do módního nebe. Roku 1854 si založil vlastní firmu na výrobu kabelek a zavazadel, ze které ve spolupráci se svým synem vybudoval opravdové impérium. Společnost se dědí z generace na generaci, dnes v jejím čele působí nejmladší pokračovatel rodu a dědic celého impéria Patrick Louis Vuitton.

Už od začátku se kladl důraz na precizní zpracování a kvalitu každého vyrobeného kusu. Portfolio výrobků se postupně rozrostlo, takže dnes společnost vyrábí nejen módní doplňky pro ženy, ale i pro muže, jako jsou peněženky, boty, helmy, manžetové knoflíčky, diáře aj. Všechny produkty se vyrábí ručně z těch nejkvalitnějších materiálů v nejlepších atelierech ve Francii.

Kde koupit?

Louis Vuitton kabelky jsou opravdu exkluzivní, a proto se i jejich cena pohybuje v řádu desetitisíců až statisíců. I když jsou dnes stále oblíbenější nákupy zboží přes internet, luxusní zboží bývá často zaměňováno za podvrh. Z tohoto důvodu doporučujeme raději nakupovat v kamenných obchodech, například v Praze v ulici Pařížská. Louis Vuitton poskytuje na kabelky, stejně jako i na ostatní výrobky, doživotní záruku.

Jak poznat podvrh?

Louis Vuitton kabelky bohužel patří mezi nejvíce kopírované výrobky na světě, a tak jsou jejich napodobeniny čím dál zdařilejší. Obzvláště u populárních kabelek z kolekcí Monogram Canvas či Monogram Multicolor, které s oblibou nosívají náctileté dámy. Pokud se přece jen rozhodneš koupit si kabelku mimo značkový kamenný obchod, dej si pozor hlavně na to, aby byl na kabelce opravdu štítek se sériovým výrobním číslem a nápisem Louis Vuitton a ne jen nějaká zkomolenina tohoto jména. Dalším varovným ukazatelem je cena kabelky. Pravou kabelku Louis Vuitton za pár stovek opravdu nekoupíš!

Bezva tip

Pokud si po přečtení tohoto článku říkáš, že si na koupi luxusní kabelky Louis Vuitton z kapesného nenašetříš, nezoufej, máme pro tebe bezva tip! Chceš-li si sama vyzkoušet, jaké to je nosit Louis Vuitton kabelky, využij nabídku půjčovny luxusních módních doplňků. Cena za zapůjčení na víkend se pohybuje od 1000 Kč, mrkni třeba na www.luxurybags.cz.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Ela

    Spoustu hezkých Louis Vuitton kabelek mají na stránkách http://www.ilovelv.cz

  • http://www.l-vuitton.cz/ Karlicka

    Tak právě jsem koupila jednu kabelku od Louise Vuittona. Je z podzimní kolekce a je nádherná. Mám z ní obrovskou radost. Sice cena byla vyšší, ale je vidět, že se jedná o kvalitní kus