Nejprestižnější módní přehlídka Victoria’s Secret je sice za námi, ale já ti představíme hlavní kouzla předních kadeřníků a maskéru této světové přehlídky.

avatar

Leona Tomečková
Ráda píšu o všem, co mi přijde zajímavé.

Podle předních módních kritiků se tato show stala jednou z těch nejfamóznějších, které tento luxusní módní dům vytvořil. Každý rok andílci představí to nejkrásnější spodní prádlo, avšak my jsme se zaměřili na make up a účesy.

Victoria's Secret
zdroj: thegloss.com

V jednoduchosti je krása

Vedoucí maskér Dick Page svěřil hlavní techniky líčení, které byly použity při módní přehlídce. Cílem bylo docílit především zdravého vzhledu, avšak přitom sexy pohledu. Tohoto pohledu docílíte třpytivým očním líčením, které tvořilo klíčový aspekt přehlídky. Co se týče barev, tak dominovala zlatavá barva, kterou Dick Page nanášel na celé víčko. Ve vnitřní části oka byly zvoleny stíny v barvě slonová kost, která v tomto případě zvýrazní celkový pohled. Celkové stínování bylo zakončeno hnědými stíny, které jsou nanášeny u konce víčka. Celkový sexy look dokončila tmavě hnědá linka, černá řasenka a přírodní tvar obočí.

Victoria's Secret
zdroj: thegloss.com

Zdravé a krásné vlasy

Zdravé a krásné vlasy jsou pomyslnou korunou krásy. Přední vlasový mág Orlando Pita, který připravoval na přehlídku účesy, požadoval především zdravý a lesklý vzhled vlasů. Důraz se kladl na sice rozcuchané, ale za to lesklé vlasy. Bohaté vlny musely vypadat přirozeně a důraz byl kladen na pěšinku, která byla vedena z pravého boku. Konečný look byl dokončen třpytivým lakem, který podtrhl krásu a lesk vlasů.

Victoria's Secret
zdroj: thegloss.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář