Hodně z nás ráno spěchá, ať už do školy nebo do práce. Pro tyhle dny jsou tu make-up looky, které zaberou asi tak pět minut a i tak budou vypadat skvěle a nikdo nepozná, že to zabralo tak málo času. Pojď se jeden takový rychlý make-up dnes naučit.

avatar

Gabriela Doležalová
Propadla dvoum vášním – psaní a kosmetice!

Jde se na to!

Líčení do pěti minut
Béžovým stínem naprosto nic nezkazíš, hodí se na každý den

Začátek je snadný. Nanes po celém pohyblivém víčku matný béžový stín. Rychle ho popraš štětcem, ale i pěnový aplikátor poslouží. Zatím se nemusíš trápit s žádným stínováním.

Líčení do pěti minut
Udělat linku stínem je po ránu mnohem jednodušší

Tekutá nebo gelová linka může být po ránu tak trochu zlo, zvláště, když pořádně spěcháš a nestíháš. Lepší varianta bude jemná linka, vytvořená černým stínem. Na plochý štětec nanes stín a udělej klasickou linku. Navíc, když uděláš nějakou chybu, dá se snadno opravit.

Líčení do pěti minut
Oči vykonturuj pěkným hnědým stínem, dodáš jim trochu hloubky

Na řadě je vykonturování oka. Neboj, tohle zabere jen pár extra sekund navíc. Na chlupatý štětec nanes matný, světlounce hnědý stín a oko s ním vykresli. Tím i skvěle vystínuješ již nanesený béžový stín.

Jak projasnit oko?

Líčení do pěti minut
Světlý stín pod obočí krásně projasní celé oko

Okolí pod obočím popraš stejným béžovým stínem, jako jsi aplikovala na celé pohyblivé víčko. Tento krok se nevyplácí přeskakovat, víš proč? Tohle totiž udělá efekt probuzených a svěžích očí.

Líčení do pěti minut
Pokud máš pocit, že bílá tužka bude moc tvrdá, vyzkoušej béžovou

Teď oči probudíme ještě víc! A k tomu úžasně poslouží bílá tužka, kterou vykreslíme spodní vnitřní linku. A pokud máš pár sekund navíc, zvýrazni spodní linku pod řasami nějakým pěkným stínem – klidně použij takovou barvičku, která se ti bude hodit k outfitu.

Líčení do pěti minut
Řasenka skvěle dokončí každý make-up

A už jen trošku pročeš řasy řasenkou a můžeš utíkat. Rychlovka, co? ☺

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • N.

    Mne sa toto líčenie nehodí,už som to kedysi skúšala :/

  • breberka

    Tak 5 minut je čas na make-up,když se pospíchá? No-tipla bych si,že jsem líčením nikdy o moc víc času nestrávila- a to ani na plesy a pod… :-D A “zdrcující kritiku” jsem si vyslechla jen jednou (slečna mi vysvětlovala, že ke mě by se hodila rudá rtěnka a nechtěla pochopit,že bych se v tom necítila dobře)-jinak v celku pozitivní ohlasy. Ale obdivuju holky, které se opravdu vydrží tak dlouho “patlat”-mě to prostě k smrti nebaví.