Teplota na teploměru, předpovědi počasí i počasí za oknem. To vše jasně ukazuje, že zima pomalu odchází a nastává jaro. A jakmile i toto období bude u konce, bude tu také léto.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Léto se blíží – je na to připraven váš šatník?

Jedno z nejoblíbenějších ročních období, na které byste se měla náležitě připravit. A to s ohledem na váš šatník. Začneme-li u nohou, potom nezapomínejte na kvalitní sandále. Ty jsou již po několik let tou nejlepší volbou, kterou můžete v létě udělat. Ideální kombinace je s krátkými kraťasy, stejně jako se sukní, nebo letními šaty. A jaká barva je top? Určitě se nebojte pestřejších a výraznějších odstínů, mezi které patří:

  • Červená
  • Zelená
  • Modrá
  • Fialová

Co v chladnějších dnech?

Sandále, ale i další otevřená obuv ale nemusí být vždy dobrou volbou, zvláště tedy v chladnějších dnech, kdy raději vyrazíte v kalhotách. To se vám zase budou hodit stylové tenisky, které najdete na tomto odkaze. Hitem posledních let je určitě to, aby měly nejenom elegantní, ale také lehce sportovní vzhled. Základem by však měla být určitá pohodlnost, a to i v tom směru, abyste po celodenním chození neměla odřené nebo otlačené nohy. Hitem jsou dnes nejenom pestré barvy, ale i světlejší odstíny, nebo zajímavé motivy odrážející zvířecí říši. S takovými letošní léto také nic nezkazíte.

Nezapomínejte ani na ozdoby

Samozřejmě oblečení jako takové, a to konkrétně boty, sukně, kalhoty a šaty nejsou v letních dnech to jediné, čím můžete okouzlit. Určitě byste totiž neměla zapomínat ani na šperky, které miluje každá žena. Výběr je dnes více než velký, ale pokud bychom měli jednu možnost doporučit, jsou to jistě šperky Swarovski, které koupíte na msperk.sk. A proč právě tyto? Jelikož vás ohromí jak svým materiálovým zpracováním, tak hlavně tím základním, a to úchvatnými kameny, které jsou v různých velikostech, tvarech, ale i barvách a vytváří tak jeden výrazný dominantní základ každého daného šperku.

 

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář