Léto je v plném proudu. Tropické teploty tě jistě lákají k vodě, koho také ne! Je jedno, zda již máš dovolenou za sebou nebo tě nějaká pravá tropická dovolená teprve čeká. Právě k vodě, ať již k bazénu, koupališti nebo k moři se hodí jeden typ oblečení více než jakýkoliv jiný… Jde o plavky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Léto je v plném proudu. Tropické teploty tě jistě lákají k vodě, koho také ne! Je jedno, zda již máš dovolenou za sebou nebo tě nějaká pravá tropická dovolená teprve čeká. Právě k vodě, ať již k bazénu, koupališti nebo k moři se hodí jeden typ oblečení více než jakýkoliv jiný… Jde o plavky. S narůstajícími teplotami postupně ubíráme vrstev oblečení, zmenšuje se množství látky, až se dostaneme k plavkám. Tak hurá do nich!

Léto s plavkami 2012

Jak si vybrat ty pravé?

Že nejsou tvoje plavky zrovna sexy či pohodlné? Sluníčko, chlorovaná nebo slaná voda již si vybrala svou daň? Tvoje plavky už nevypadají tak, jak by sis přála? Není nic jednoduššího než navštívit eshop Krasnepradlo.cz, Dessue.com či Dessue.cz. Čeká zde na tebe mnoho druhů jednodílných i dvoudílných plavek, které zaručeně oživí tvoje léto. Navíc za cenu, která tě určitě nezruinuje.

Jak si vybrat ty pravé?

Dávno není nutné složitě obcházet obchody a vybírat mezi množstvím již přebraných modelů. I nákup plavek se dá dnes pohodlně realizovat prostřednictvím internetu. Stačí navštívit osvědčené eshopy s širokou paletou nejrůznějších modelů pro každý typ postavy. V eshopech Krasnepradlo.cz, Dessue.com či Dessue.cz můžeš vybírat mezi celou škálou barev, vzorů a motivů. Ať již ses shlédla v plavkách jednodílných nebo hledáš plavky dvoudílné, vždy zde najdeš množství inspirace a módních tipů.
Při výběru plavek se nech nejprve inspirovat, projdi celou nabídku a udělej si základní představu o tom, jak by měly vypadat. Mezi plavkami si vyber několik typů, které se ti líbí. Vždy záleží v první řadě na tom, aby ses cítila dobře.

Zde jsou naše tipy na to, jak s plavkami oslnit v každé postavě.

Pro štíhlou postavu

Je obecně známé, že tmavší barvy zeštíhlují. Zeštíhlit postavu však dokážou i proužky, tedy ty svislé.
Pozor, proužky prodlužují, takže k plnějším tvarům se rozhodně nehodí proužky vodorovné. Naopak, ženám s menším poprsím nebo nevýrazným zadečkem můžou proužky dodat na objemu.

Pro sexy tvary

Na objemu stejně tak můžeš získat prostřednictvím vzorů. Například velké květiny, třeba tradiční symbol ráje – ibišek může upoutat pozornost k požadovaným partiím. Navíc vypadá stylově.
Neboj se také plavek s volánky, působí romanticky a dokážou pomoci k atraktivní postavě, dají vyniknout svůdnému dekoltu nebo bokům. Širší boky se pak dají zakrýt pod prodlouženým volánkem, který má podobu sukně.

Pro atraktivní vzhled

Hledáš-li skutečně sexy plavky, podívej se po lesklých materiálech nebo zářivých barvách, které zaručeně vzbudí zájem. Také tradičně oblíbené zvířecí motivy jsou stále v kurzu. Plavkám dodají originální vzhled a vyzdvihnou svůdnou ženskou postavu.
Zvláště bikiny často zdobí nejrůznější šňůrky, korálky či flitry. Ty vždy upoutají pohled k požadovaným partiím a zvýší tvoji atraktivitu u opačného pohlaví. A kdo by o takovou pozornost nestál?

Značkové plavky – Dessue.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář