Když si tak vzpomenu na červencovou edici, byla jsem nadšená, ale nyní? Nyní mi domů dorazila letní srpnová edice, a jaké z ní mám pocity? Jsem celkem zklamaná, jak z krabičky, tak z celkového chování firmy Ladybox v poslední době. Pojďte se společně se mnou podívat do srpnové krabičky krásy.

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Ladybox srpen 2014

Úvodem

Kdo sleduje pravidelně Facebook Ladyboxu jistě ví, že se firma momentálně potýká s poměrně negativními názory. Úroveň krabiček klesá a podle všeho se snad dávají i výhody a nevýhody jistým slečnám, které si kupují krabičku krásy. No však jistě víte samy…

Domů mi tentokrát dorazila krabička v modrém a žlutém designu, která měla symbolizovat pláž. No upřímně to žluté víčko se mi opravdu moc nelíbí, ale to by na tomto Ladyboxu bylo ještě to nejmenší. A nebojte ani tentokrát nechyběly žluté „harmonyčka“ jako výplň, které mi všechno zaprášily. Co se týče úvodního dopisu tak ten byl asi na celém balíčku ještě to nejhezčí. Z minulé krabičky jsem byla nadšená a hodně výrobků mi padlo do noty, tentokrát jsem však nenašla téměř žádný…


Tentokrát žluto modrá krabička… no nevím, ale asi se mi více líbila ta nudná růžová.

Keims Regenerační balzám na rty s ginkgo bilobou, plné balení

Kosmetiku Keims jsme měli možnost vyzkoušet již minule. Já jsem si ji minule velmi oblíbila a těšila se, co najdu tentokrát. Díky nápovědy jsem přišla už předem na to, že se bude jednat o balzám na rty. Po prvním nanesení jsem se cítila upřímně celkem nepříjemně, neměl dobrou chuť a jeho vůně mě také příliš nenadchla. Druhý pokus byl už o něco lepší a trochu jsem si už přivykla, ale že bych z něj padala do kolen to ne! Prodejní cena je 199 Kč.


Balzám na rty Keims má podle mě velmi nepříjemnou chuť, rtům ovšem dodá krásný lesk!

Paese Lak na nehty odstín 187, plné balení

Dostala jsem modrý lak na nehty, chápete? Modrý! Jen málo kdo si lakuje nehty modrým lakem na nehty… pro mě celkem úlet. Kdyby byla barva alespoň nějaká decentní či světlá, ale tmavě a sytě modrá? No… prodejní cena je 75 Kč.


Jsem zastánce spíše nenápadných a přirozených nehtů nebo laků v červeném či podobném odstínu…

Jordana Linkovač se štětečkem Semi-permanent, plné balení

Dostala jsem modrý lak a fialovo růžové linky na oči? To to nemohli alespoň sladit? No dobře, když už pominu, že jsem dostala fialové linky na oči Jordana, které fakt nikdy nepoužiju, tak alespoň zmíním, že štěteček je tak tenký, že s ním linku budete podle mě dělat aspoň na pět tahů. Takže další zbytečnost za 59 Kč.


No… fialové linky nejsou hold nic pro mě a jak tak pozoruji reakce ostatních slečen tak ani pro ně ne.

Calypso Demake-up odličovací houbičky viskózní, plné balení

Já jsem zastánce micelární vody a klasických vatových tampónů na odlíčení. Houbičkám se ale nebráním, ještě jsem je nikdy neměla a tak je ráda vyzkouším. Prodejní cena je 26, 90 Kč.


Je pravda, že Ladybox těmito houbičkami nic nezkazil, ale další fakt je ten, že si je mohu koupit v drogérii. Těším se, až tyto houbičky vyzkouším.

Anatomicals Sprchový gel, plné balení

Značka Anatomicals je mi od jisté doby poměrně nesympatická. Setkala jsem se se sprchovým gelem, který vážně nepěkně voněl a od té doby se vůbec bojím vyslovit název této značky. Její obal mi přijde laciný a škaredý. Co se týče vůně tak není špatná a nesmrdí, ale přijde mi poměrně laciná a představuji si ji jako sprchový gel z nejnižší cenové kategorie. Za mě propadák, který se pohybuje okolo 119 Kč.


Také vám přijde značka Anatomicals jako laciná?

Mixa testovací balíček pro pleť i pokožku celého těla, vzorky

Také jste si všimly reklamy, kterou měla Mixa ohledně testovacího balíčku? I já testovací balíček přímo z reklamy získala a mluvila jsem o něm už i u sebe na blogu. Domů mi dorazily tři malé vzorečky s dopisním papírem, kde o nich bylo něco napsáno. No a přesně totéž se objevilo i v tomto boxíku! No nevím, jak Vám, ale mě to přijde trochu hloupé… Vzorečky asi tentokrát poputují k mamince.


Vzorečky, které jsme mohly zdarma získat v reklamě, nám přibalili i do Ladyboxu? No já Vám nějak nevím, co na to říct…

Závěrem

Dále se v Ladyboxu také objevil propagační letáček firmy Calypso s houbičkami a ještě kupón na 10% slevu ručně vyráběných tašek Dara bags, který se nacházel už i v minulé červencové krabičce. Mé pocity jsou asi více než jasné, já jsem prostě zklamaná. Uvidíme, co nás bude čekat v příští krabičce a asi nám nezbývá než doufat, že bude lepší než tato. Jak jste na tom Vy? Jaké z této krabičky máte pocity?


A kompletní fotka všech výrobků. No já jsem upřímně zklamaná a co vy?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář