Kalendář nám dává jednoznačně na srozuměnou, že letošní léto je konečně tady, a tak mnohým z nás vyvstanou na mysli především tato tři slova: móda léto 2010. A není se čemu divit. Je-li léto jedním z těch nejpříjemnějších období roku, se kterým si spojujeme samé příjemné zážitky, potom neodmyslitelně musíme věnovat svou pozornost také módě.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Kalendář nám dává jednoznačně na srozuměnou, že letošní léto je konečně tady, a tak mnohým z nás vyvstanou na mysli především tato tři slova: móda léto 2010. A není se čemu divit. Je-li léto jedním z těch nejpříjemnějších období roku, se kterým si spojujeme samé příjemné zážitky, potom neodmyslitelně musíme věnovat svou pozornost také módě. Ať už jste se rozhodly doma, anebo v zahraničí, v obou případech se budete chtít cítit dobře, pohodlně a výjimečně.

Sluníčko přináší hromadu nových trendů. Nech se ovládnout stylem a buď fresh!

Sluníčko přináší hromadu nových trendů. Nech se ovládnout stylem a buď fresh!

Letní trendy 2010

Myslím, že se většina z nás shodne na tom, že neexistuje více letní oblečení, než jsou šaty. Letní šaty jsou pohodlné, vzdušné, působí svěže a samozřejmě jsou velmi krásné. Mezi módní trendy pro rok 2010 přitom patří zejména šaty v přírodních, jemných barvách, jako je světle hnědá, béžová, krémová a přirozeně bílá. Výjimkou pochopitelně nejsou ani letní šaty černé, které se hodí do společnosti a které budou chic, co svět světem je. Každopádně, neméně zapůsobíte také v momentě, kdy si na sebe vezmete letní šaty pestrobarevného provedení. Módní návrháři při svých letošních návrzích rozhodně nedrželi svou fantazii zkrátka. Zvolíte-li dále některý ze specifických odvážných střihů, zaručeně budete oblečená podle nejnovější módy.

Šaty, plavky, tuniky

Počasí se stává stále nevyzpytatelnějším, a proto bychom neměli opomíjet ani tolik důležitý oděv, jakými jsou letní bundy. Letní bundy oceníme nejen během méně slunečných dní, ale především po setmění, kdy teplota rázem sešplhá po ukazateli teploměru dolů. Letní bundy plně korespondují s aktuálními trendy. Pochopitelně záleží především na situace, ve které chcete danou bundu nosit. Chystáte se na procházku u moře, anebo potřebujete něco elegantnějšího do společnosti? Přinejmenším tyto dva ohledy byste měly zvážit. Na výběr máme z přehršle barev, vzorů, střihů a také materiálů. Kožené krátké bundy jsou stále in, a to naštěstí už i ze syntetických materiálů.

Co by to bylo za léto, kdybychom zapomněli na tak charakteristický druh oblečení, jakými jsou neomylně plavky. Plavky 2010, to jsou plavky, které hýří možnostmi. Jednodílné plavky či plavky dvojdílné neboli bikiny, dále to jsou moderní monokiny a především tankiny. Záleží pouze na vás, které z nich si vyberete. Toto léto rozhodně žádné meze neklade. A když už jsme u opalování, základem by měly být vhodné brýle. Sluneční brýle 2010 poznáte jednoduše podle výrazných obroučků. Retro styl je stále v kurzu, takže neváhejte a dopřejte si trochu nostalgie. Tohle léto musí být přece jedinečné!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://eurooptik.cz zadar08

    hlavne sluneční brýle jsou krasne pro tento rok.

  • http://- alena.zelenova989

    Pre mňa je to radostná zvesť, vždy som mala rada také šaty a som myslela, že chýba je so mnou :D :D

  • lost_kate

    jednoducho sa vracajú roky 70te do mody…nedá sa nic robit, treba jednoducho vytiahnut staré mamine šaty :D