Šperky Swarovski vždy byly znakem módy a luxusu. Tyhle šperky jsou a s největší pravděpodobností budou IN, proto tě s takovým krásným křišťálem zaručeně nikdo nepřehlédne. Nejspíš tě bude zajímat, kde se šperky Swarovski prodávají a kolik takový náhrdelník, či prstýnek stojí. Jako levnější varianta existují i šperky s tzv. komponenty Swarovski. V tomto článku se všechny tyto informace dočteš.

avatar

Kristýna Gregorová

Lesk a třpyt šperků Swarovski

Swarovski patří k TOP značkám mezi cenově dostupnými šperky.

Co to jsou šperky Swarovski?

Vše vezmeme hezky postupně. Pokud toho o šperkách Swarovski moc nevíš a zajímá tě jakou mají tradici, hned ti to vysvětlím. Rodinná firma, proto ta vyšší cena, potažmo značka Swarowski je dnes předním světovým výrobcem broušeného křišťálu, má více jak stoletou tradici, přes 16 000 zaměstnanců a působí ve 40 zemích světa. Ovšem, nebylo tomu vždy tak. I šperky Swarovski museli nějak začít. Jejich vznik se datuje roku 1895, v Rakousku ve Wattens. Firmu založil mladý Daniel Swarovski, ten produktům vryl svoje příjmení, které dnes zná celý svět.

Co si mohu pořídit za šperky Swarovski?

Za ta léta vývoje se šperky Swarovski dělí na několik produktových pod-složek, můžeš si pořídit náramky, náhrdelníky, soupravy, prsteny, náušnice, ale také třeba stylovou peněženku, klíčenku, flash-disk nebo i obojek pro tvého čtyřnohého miláčka. Ve všech možných barevných škálách, provedeních velikostí a cenách. Výběr je skutečně veliký a zajisté si svojí “ozdobu” najdeš i ty.

A cena?

To je velice individuální věc, která se odvíjí o několika atributů, jako je složitost a především, zda je šperk z originální sítě obchodů Swarovski, či z komponentů Swarovski Crystallized TM. Co to znamená? Jedná se pouze o samostatné originální krystaly, komponenty, Swarovski, které slouží pro další dodavatele, jenž do nich vloží svůj um a vytvoří další krásné šperky. Dodavatelé musejí mít povolení od firmy Swarovski.
Jednoduchý prstýnek můžeš sehnat od 1 000Kč, náušnice od 300Kč, náramky od 400Kč, přívěsky i od 170Kč (z komponentů) ap. Jedná se pouze o orientační ceny, aby jsi věděla, jak na tom šperky Swarovski jsou přibližně s cenou, většinou je použit systém komponentů Swarovski Crystallized TM.

Oficiální síť prodejen, kde lze zakoupit šperky Swarovski

Zde máš seznam, kde jsou dostupné originální šperky Swarovski (označeno logem labutě). Zde máš stoprocentní jistotu, co za své peníze dostaneš, ovšem ceny jsou, na tomto prodejním místě, poněkud vyšší.

 • Swarovski Boutique: Prague (Celetná 7, Praha 1)
 • Chodov (Roztylská 2321/19, Praha 4)
 • Nový Smíchov (Plzenska 233/8, Praha 5)

Pozor na padělky

Pokud tě tento krásný svět šperků Swarovski také uchvátil a chceš některý z výrobků zakoupit, dávej si velký pozor na padělané výrobky, převážně z Thajska, tohoto známého světového prodejce. Jak padělek poznat? Originální šperk s označením Swarovski by měl být označen logem labutě a dají se zakoupit pouze ve značkových sítích prodejen Swarovski, výrobky jsou převážně z kvalitní ocele + šperk. Další cestou, jak si originální šperk Swarovski pořídit, je vyhledat Swarovski Crystallized TM, viz. informace výše.

Přeji ti hodně štěstí při hledání šperku tvého srdce, věřím, že právě šperky Swarovski mohou být tou správnou volbou.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Petra Lehká

  Šperky jsou sice pěkné, ale ta cena mě od nich dost odrazuje. Nezaplatím za náramek několik tisíc. Daleko radši si koupím korálkový náramek, který je veselý a stojí méně. Koupila jsem jeden takový pánský náramek z https://www.midorini.cz/panske-naramky/ i přítelovi a také ho rád nosí.

 • http://www.inspir.cz Martin Staník

  Mám dobrou zkušenost s http://www.evolutiongroup.cz. Kupoval jsem tam naušnice pro manželku k vánocům. Dávají k tomu i dárkovou krabičku, certifikát a došlo to i docela brzo na to, že bylo před vánoci. Dodnes je manželka nosí a bez problémů, takže můžu jenom doporučit. Určitě se najde víc podobných firem, ale líbilo se mi, že kupuji přímo od výrobce.

 • Miriam

  Mám osobně dobrou zkušenost s e-shopem http://www.earrings.cz. Ty mají šperky se Swarovski Elements, nejsou to úplně ty top Swarovski za xy tisíc, ale hlavně mají s nima uzavřenou smlouvu, například náušnice osazují fakt kvalitníma materiálama (stříbro, rhodium, AB efekt atd. atd.) a nikdy jsem zatím nebyla zklamána. I po několika měsících vše bez problému, třpytí se jako nový, žádný zčernání a hlavně jednají rychle a hodně korektně. Dodávají to navíc v dárkový krabičce a navíc s certifikátem pravosti o původu krystalů, což hodně oceňuju..