Existuje pár kousků oblečení, které se na pomyslné módní špici drží už několik sezón. Mimo harémové kalhoty k nim patří i legíny. Pokud ti ale ty obyčejné černé připadají už okoukané, zkus jedny z novějších typů – latexové legíny.

avatar

Katka Jandová

Existuje pár kousků oblečení, které se na pomyslné módní špici drží už několik sezón. Mimo harémové kalhoty k nim patří i legíny. Pokud ti ale ty obyčejné černé připadají už okoukané, zkus jedny z novějších typů – latexové legíny. Líbí se ti, ale máš strach, abys nevypadala „divně“? Zjisti si o nich maximum informací a uvidíš, že to je možná ta správná volba pro tvůj styl.

Tohle extravagantní oblečení si vyhraď na zvláštní příležitosti - třeba na párty.

Tohle extravagantní oblečení si vyhraď na zvláštní příležitosti - třeba na párty. Nebo ne?

Image celebrit

Latexové legíny jsou nejčastěji spojovány s rockovým stylem, v dnešní době je ale můžeš kombinovat takřka se vším. Je to jeden z vůbec nejoblíbenějších kousků celebrit, ráda se s nimi pyšní třeba Rihanna, Lady Gaga, Mischa Barton nebo Olsenky. Dnes to zní docela vtipně, ale legíny všech typů byly v minulosti výhradně mužskou záležitostí, nosily se hlavně v éře Shakespeara a středověku celkově, přesvědčit se o tom můžeš v mnoha pohádkách. Oblíbené byly převážně ty, které měly každou nohu jiné barvy.

Chceš se blýsknout?

Latexové legíny jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, které dokonale obepne tvoji nožku a budou působit jako tvoje druhá kůže. Pokud máš bezchybnou postavu, můžeš zkusit i lesklé provedení, pokud jsi spíše oplácanější, zůstaň u matného černého, který ti ale na svůdnosti nic neubere. Latexové legíny se pro svoji poměrnou extravagantnost nehodí všechny příležitosti, nos je především na večer a na party.

Jaké latexové legíny si vybrat, když nemáš dokonalou postavu?

Pokud tě trápí silnější stehna nebo větší zadeček, latexové legíny kombinuj s delší tunikou, sukní nebo šaty sahajícími aspoň do půlky stehen, které je krásně skryjí a vytvoří ti sexy postavu. Latexové legíny navíc nohy opticky zpevní a ty pak budou působit štíhleji- pomohou ti tedy více než obyčejné černé silonky. Krátké nohy prodloužíš kombinací legín s botami na klínu nebo na podpatku. Nesmí být ale příliš okaté, jinak by celý outfit mohl působit vulgárně. Latexové legíny budou vypadat úžasně v kombinaci s topy s netopýřími rukávy, saky, hippie halenami nebo jednoduchými volnými svetry přepásanými v pase širokým páskem.Kromě černých provedení se vyrábí i zlaté nebo stříbrné, hranice vkusu je u nich však příliš tenká a dovolit si je mohou opravdu jen slečny s gazelími nohami a dokonalou postavou. Latexové legíny můžeš nosit po celý rok, zapamatuj si však pár pravidel, se kterými se vyhneš „faux- pas“.

Jaké jsou tedy nejdůležitější mantry na závěr?

- Výrazné legíny kombinuj vždy s jednoduchým oblečením!

- Podle stylistů by se latexové legíny nikdy neměly nosit jako kalhoty- vždy je doplň aspoň o delší top pod zadeček, který by měl zůstat zakrytý- v rámci dobrého vkusu. Zapamatuj si, že latexové legíny nahrazují VŽDY jen punčochy.

- Latexové a vlastně ani žádné jiné legíny se naprosto nehodí k botaskám, působila bys směsně. Kotníkové boty (bez podpatku) taky nepatří k zrovna nejvhodnějším, nepěkně ti zdeformují postavu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Leona

    Před nedávnem jsem si kouipa také lesklé stříbrné na http://www.leginy.cz/ a bomba. Určitě doporučuji pro ty, co maj užší nohy.

  • http://www.rubber-store.com/s01.php?shopid=s01&cur=eur&sp=en&ag=7&pp=sucheaug&aug=4&augn=Trousers MaxMilouneQ

    Bejvávalo Dneska je to znak toho, že holka není nudná a umí si užít svou přitažlivost

  • http://mixmelouneq.blog.cz MixMelouneQ.♥

    Jsou sice krásné ale latex je jak pro kurvy :D :D