Zdravím krásky, dnes pro Vás mám podrobnou recenzi červencového Ladyboxu. Musím říct, že ohlasy jsou velmi kladné a ani můj názor není negativní ba naopak! Jsem nadšená! Pojď se společně se mnou podívat proč?!

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice

Festivalová krabička krásy plná překvapení

Klasická růžová krabička s opět nádherným dopisem a to ještě krásnějším než minule! Výplň byla opět modrá, ale musím říct, že i když nás čekala nepřekvapivá obyčejná růžová krabička jsem nadšená. Příliš nápověd k tomuto boxíku nebylo a tak byla většina věcí velkým překvapením! Pojď se proto společně se mnou podívat, co mě nejvíce překvapilo a potěšilo, protože já musím říct, že tato festivalová edice se mi opravdu velmi líbí!

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice

V létě se můžeš vypravit na spoustu festivalů a jejich sezóna je právě teď a co nám v takové festivalové edici nabídl Ladybox?

Le Chaton Výživná tvarohová maska s medem, 100 g, plné balení

Tuto masku jsme už v Ladyboxu měli, já mám teď jinou, protože jsem předtím měla masku s kozím mlékem, jsem teď velmi ráda za tu medovou. Ve složení se sice kozí mléko nachází i teď, ale pořád je tam má oblíbená medová složka. Maska má příjemnou konzistenci a nacházejí se v ní peelingové kuličky. Co mi ale hrozně vadí a vadilo už minule je poněkud její vůně-nevůně, nemůžu si pomoct, ale mě vůně tedy není vůbec příjemná a tak tuto masku používám jen zřídka. Možná kdyby změnili vůni, zařadila bych ji do svých „rituálu“ častěji. Prodejní cena masky je 298 Kč.

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice
Slečny? Jsem jediná, které vadí vůně masky?

Soaphoria mýdlo, 30 g, mentolová limonáda, vzorek

Miluji přírodní věci a mýdlíčka a podobně vždycky využiji na pleť nebo si je nechám jen tak vonět ve skříni. Dostala jsem variantu „mentolová limonáda“, která mi naprosto vyhovuje. Prostě mentol a eukalyptus to je něco, co dokonale zaručuje uvolnění a to slibuje i toto přírodní mýdlo s esenciálními oleji a přírodními výtažky. Toto si ale nechám na běžné používání! Prodejní cena je 119 Kč za 100 g.

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice
Přírodní mýdlo s nádhernou vůní se hodí téměř vždy na jakékoliv použití!

Merci Handy, 30 ml, plné balení

Hygiena je základ a na festivalech dvojnásob. Proto se v Ladyboxu objevilo i plné balení antibakteriálního gelu, který se hodí vždy, jak do kabelky tak batohu! Myslím, že tuto věcičku využije úplně každý! Cena tohoto výrobku je 119 Kč, což nevím, zda by se mi chtělo běžně za 30 ml balení dávat, ale za tu čistotu to možná stojí!

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice
Další výrobek, z kterého jsem nadšená! V mé kabelce bude mít určitě své místo a velmi ho využiji!

Keims, testovací balíček

Ráda vyzkouším různé krémy a tyto vzorky jsou na festivaly a dovolené jako dělané! Člověk sebou vždy tahá velký krém na obličej, ruce, tělo a pak najednou zjistí, že má plný kufr kosmetiky, ale to s vzorky končí. Právě proto jsem uvítala testovací balíček 4 krémů KEIMS. Balíček obsahoval 4 vzorky a to dva krémy na obličej, jeden vzorek krému na ruce a ještě jeden a to krému na tělo. No já myslím, že naprosto ideální a nic lepšího nás ze vzorečků potkat nemohlo! Tyto krémy se pak dají zakoupit od 269 Kč.

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice

Na který krém se nejvíce těšíte? Já asi na krém na ruce, protože v létě ty krémy u mě nějak nebodují a dlouho jsem nenarazila na ten, který by o mé ruce a nehty opravdu dobře pečoval.

Rexona Maximum Protection Donfidence, 45 ml, plné balení

Věc, kterou si můžeme naprosto běžně sehnat v drogeriích nebo hypermarketech, ale přesto jsem ji s velikým nadšením uvítala. Je to krémový antiperspirant, který by měl poskytovat 2x účinnější ochranu než běžný antiperspirant ve spreji od dané značky Rexona. Já jsem za to velice ráda a těším se na jeho používání, protože jsem si ho chtěla koupit už delší dobu. Navíc díky krémovému složení snad nebude tolik dráždit oholené podpaží! A abych tento výrobek popsala úplně dokonale, musím taky velmi pochválit balení tedy krabičku, v které je samotný antiperspirant zabalený. Co se vůně týče tak je celkem příjemná, ale dovedla bych si představit i něco trošičku sladšího a jemnějšího. Cena tohoto výrobku je průměrně okolo 120 Kč, doporučená spotřebitelská cena, jak je uvedeno v dopise je 159,90 Kč.

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice
Další výrobek, z kterého jsem nadšená! V mé kabelce bude mít určitě své místo a velmi ho využiji!

Swisso Logical pleťový krém, pro suchou pleť, 5 ml vzorek

Denní pleťový krém pro suchou pokožku jsem také uvítala s nadšením. Nadšení mi ovšem nezůstalo dlouho, protože mi ho zabavila maminka, tak doufám, že se pak aspoň zmíní o jeho účinku! :D Krém obsahuje výtažek z echinacey, která zvyšuje obranyschopnost pleti. Pro hloubkovou hydrataci a regeneraci pleti. Krém byl opět zabalen v malé krabičce. Prodejní cena krému je od 830 Kč.

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice

Za cenu 830 Kč by měl tento krém snad předvést zázraky, co myslíte? Tak mě napadá, koupily byste si takto drahý krém?

Celkové hodnocení

Nadšení, nadšení a ještě jednou velké nadšení! Z této krabičky jsem opravdu nadšená a není snad jediná věc, která by vyloženě zklamala, i když u masky Le Chaton bych trošku zapochybovala, ale ty ostatní výrobky to zaženou. Jsem opravdu ráda, že se tato krabička vyvedla, protože ta minulá tak kladně hodnocená nebyla.

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice
Ještě pár fotografií všech výrobků a úvodního dopisu.

V Ladyboxu také pomalu, ale jistě ubývá reklamních letáčků, všimly jste si? Tentokrát jsme tam našly pouze slevový kupón s 10% slevou na nákup tašek Dara bags. Pokud by měl někdo o kupón zájem, ráda Vám prozradím kód, který jsem s fotografie odstranila. Příští měsíc se můžeme opět těšit na další krabičku a už teď Vám můžu prozradit, že půjde o letní edici a teď můžeme hádat, co pěkného nás příště čeká?!

Ladybox červenec 2014: Festivalová edice
Jasný úbytek reklamních letáčků nahradil kupón s 10% slevou.

A co na tuto krabičku říkáte vy? Je něco, co vás zklamalo nebo jste tak spokojené jako já?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář