Dámského prádla není nikdy dost, to by mohlo být módní motto nás žen, dam a slečen. Každá si na něj potrpí. Některá má ráda víc dámské střihy, někdo nosí kalhotky s nohavičkou, ale většina hlavně mladých dává přednost kalhotkám střihu tanga. Ty se také podle nejnovějších průzkumů veřejnosti nejvíc líbí mužům. Ti oceňují zejména černou barvu v kombinaci s červenou, krajkové materiály a právě kalhotky tangového střihu. Nepohrdnou ani hedvábným spodním prádlem na své milované a překvapivě se jim, dámy, líbí i bílá barva, která je hned v závěsu za černou. Takže romantika ještě žije!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Krásné dámské prádlo se v šatníku rozhodně neztratí

Krásné dámské prádlo se v šatníku rozhodně neztratí

Dámské spodní prádlo – více ZDE

Vypravila ses do obchodu pro nový kousek a nic se Ti nelíbí? To se může stát. Ne ale u nás. S dámským prádlem to umíme. Pomůžeme ti vybrat, co se ti líbí, a co bys chtěla nosit. Podprsenky, které vyzdvihnou Tvůj osobitý půvab, to je přesně to, po čem každá žena touží. Krásné dámské prádlo, ze kterého si vybereš i Ty, ať už třeba podprsenku bezešvou pro každodenní nošení nebo luxusnější na večerní party nebo na rande.
Pokud chceš udělat radost svému partnerovi, máme tu něco i pro něj. Pánské prádlo je samozřejmě nezbytnou součástí každé chlapské skříně. Takže neváhej a vydej se na nákupy. Pánskému prádlu od nás se nic nevyrovná a muži ho milují.

Jak si tedy vybrat správný střih, materiál a barvu kalhotek, abychom se líbily? Každá z nás má jinou postavu, na to pozor. Tomu se tudíž musí přizpůsobit i náš výběr. Navíc muži vidí i přes oblečení takže musíš vybírat takové kousky, aby Ti slušely, i když jsi oblečená. J Na umělé materiály rovnou zapomeň, nejsou ani zdravé, ani hezké. Umělé materiály jako polyester jsou často příčinou podráždění kůže a různých mykóz. Nejvhodnější jsou materiály stoprocentně přírodní jako hedvábí nebo bavlna. Dobré je také bezešvé prádlo, protože nikde netlačí, přirozeně přilehne k Tvé postavě a nedělá nikde žádný faldíky navíc. Nohavičky jsou také in, pokud máš dlouhé štíhlé nožky. Tanga si zas může dovolit slečna, která má pěkně pevný zadeček.

Pánské spodní prádlo najdete ZDE

Teď si ale řekneme něco i z druhé strany. Co se líbí a nelíbí ženám na pánském spodním prádle? Co je in? A na co by muži měli spíš zapomenout?
Tak předně je tu problém se slipy. Těm už opravdu odzvonilo. Jsou nezdravé, táhnou a ještě jsou podle holek naprosto asexuální. Ženy mají rády na mužích boxerky. Ani trenky nám ale nevadí, naopak. Takže volné pole působnosti by tu jistě bylo. Pánové, i vy si dejte pozor na kvalitu materiálu, která se obchod od obchodu mění. Mějte na mysli střih, který vám padne a barvu podle svého gusta nebo podle toho, co se líbí partnerce. Teď jsou v kurzu barvy snad všechny, experimentujte a nebojte se. Hlavně žádnou šeď! Ani v životě, ani v kalhotách!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář