Není snadné vybrat v drogerii kosmetický produkt za pár desítek korun, který by stál za to a stal se tvým oblíbeným. Po čem zaručeně sáhnout, co stojí za koupi a tvoje peněženka nebude brečet prázdnotou?

avatar

Gabriela Doležalová
Propadla dvoum vášním – psaní a kosmetice!

Affinittone

Affinittone
Make-up, který sedí skoro každému.

Maybelline patří mezi nejkvalitnější značky z drogerie a s make-upy to opravdu umí. Affinittone je milovaný hodně ženami a to oprávněně. Užijí ho majitelky suché, ale i smíšené pleti a na výběr jsou odstíny se žlutým i růžovým podtónem. Má praktické balený v klasické tubě. Navíc se roztírá jako sen, aplikace je velice lehká a to i pro začátečnice v líčení. Jeho výdrž je víc než uspokojivá. (Kolem 250 Kč)

Dermacol make-up cover

Dermacol make-up cover
Pro milovnice silného krytí je tu Dermacol.

Pokud jsi milovnice velmi silného krytí a panenkovské pleti, pak vyzkoušej proslulý Dermacol make-up cover. Tady platí „za málo peněz, hodně muziky“. Tuba ti vydrží dlouhé měsíce, protože produkt je silně pigmentovaný a dokáže zakrýt i tetování, nebo jizvy. Takže s pár pupínky si poradí opravdu hravě. Finish není zcela matný, pleť pěkně rozzáří. Můžeš docílit různých efektů podle toho, jaké množství aplikuješ. Můžeš ho nanést v tenké vrstvě pro přirozený vzhled, ale také v silné vrstvě pro extrémně dokonalé krytí. (Kolem 120 Kč)

Essence pudr

Essence pudr
Transparentní pudr využije úplně každý, nedodává totiž žádnou barvu, nemusíš je proto trápit s výběrem odstínu.

Za zkoušku stojí pudr od Essence. Je transparentní, takže tvému make-upu nedodá žádnou extra barvu a už vůbec neudělá žádné mapy. Je velmi jemně namletý a sametový na pleti. Fixuje úžasně a stačí ho málo. (Kolem 100 kč)

Bronzer NYC

Bronzer NYC
Na konturování vybírej vždy matný bronzer.

Jaký bronzer z drogerie je skvělý na konturování? Bezkonkurenčně ten od značky NYC. Je matný, silně pigmentovaný a hravě se nanáší i stínuje. Na pokožce vydrží celý den. Je to milovaný produkt, který bys rozhodně i ty měla zkusit, pokud jsi tak ještě neučinila. (Do 100 Kč)

Paleta stínu NYC

Paleta stínu NYC
Přirozené odstíny nabízí paletka od NYC.

Jestli sháníš paletku očních stínů, která by byla vhodná na denní nošení do školy, či do práce, podívej se na paletku od NYC. Nabízí krásné barvy, které tvé oči rozzáří a přitom decentně zvýrazní. Odstíny z paletky Picnic in Central Park využije žena každého věku. Pigmentace je opravdu kvalitní a potěšující. (Kolem 90 Kč)

Mono stíny od Essence

Mono stíny od Essence
Essence nabízí širokou škálu odstínů.

Pakliže nevyužiješ celou paletku a sháníš něco jednoduššího, skvělou volbou jsou mono stíny od Essence. Nabízí velmi širokou řadu odstínů, mezi kterými si vybere úplně každá. Od zářivých barev po neutrální, hnědé a černé odstíny. Postřeh: Tato firma vyrábí lépe stíny se shimmerem, nebo třpytkami, jsou kvalitnější než ty matné odstíny. (Do 40 Kč)

Rtěnky Rimmel

Rtěnky Rimmel
Tyhle rtěnky jsou prostě skvělé, vyzkoušej je.

Rimmel se překonal se svými rtěnkami. Drží, jsou silně pigmentované a na rtech zůstanou celý den. Oblíbený odstín jistě najdeš i ty, je jich na výběr opravdu hodně. Radovat se budou jak milovnice nude rtů, tak i fanoušci rudé. (Kolem 120 Kč)

Krém Garnier

Krém Garnier
Garnier je jednička v pečující kosmetice.

Příjemný pleťový krém koupíš od značky Garnier. Vyvinuly krém pro každý typ pleti, takže si vybere opravdu úplně každý. Má skvělou texturu, dostatečně hydratuje a pleť po ní vypadá svěží a probuzená. (Kolem 150 Kč)
Nač utrácet za drahé věci, když se dají najít i dobré, levnější varianty?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Květoslava Řízková

    Já za sebe můžu doporučit například kosmetiku od https://www.beamia.cz/ , se kterou jsem já osobně nadmíru spokojená. Doporučila mi ji kamarádka, která už také několik měsíců používá a efekt je úplně jinde, než u předražených produktů z drogerie, které prostě nefungují.