Celebrity jsou pod neustálým dohledem otravných papparazi, často navštěvují nejrůznější večírky a akce, nebo mají mnoho jiných aktivit.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Celebrity jsou pod neustálým dohledem otravných papparazi, často navštěvují nejrůznější večírky a akce, nebo mají mnoho jiných aktivit. Jsou neustále v jednom kole, a ač na ně působí mnoho vlivů, které zhoršují stav jejich pleti, vlasů i postavy, snaží se za každých okolností vypadat dokonale a to i přesto, že to mnohdy není snadné zvlášť s vzrůstajícím věkem. Někdy není potřeba chemických přípravků, a i ony někdy využijí domácí kosmetické triky, které jim v celkovém vzhledu pomáhají.

Jennifer Love Hewitt Na každý objevený pupínek nanese trochu zubní pasty. Funguje to?

Jennifer Love Hewitt Na každý objevený pupínek nanese trochu zubní pasty. Funguje to?

Kosmetické triky alá Gwyneth Paltrow

I přesto, že věk Gwyneth pomalu stoupá ke čtyřicítce, je matkou dvou dětí a úspěšně zvládá kariéru, tak neustále vypadá dokonale. Jejím trikem pro štíhlou postavu a zářící pleť je stravování na bázi biopotravin, na které opravdu nedá dopustit. Samozřejmě jí k senzační postavě dopomáhá i pravidelný zápřah od trenéra, díky němuž si udržuje správnou fyzičku. Mezi její další kosmetické triky patří také dostatečné množství neslazených tekutin, především vody a rozhodně nezanedbává přísun kvalitních vitamínů a ochranných prostředků proti slunci, aby minimalizovala rychlejší stárnutí pokožky. Dále také užívá prenatální vitamíny, které jsou určeny především pro těhulky. I přesto, že těhotná není, užívá je dál, protože jak tvrdí, prospívá to jejím vlasům.

Kosmetické triky alá Catherine Zeta – Jones

Kosmetické triky krásné herečky a manželky Michaela Douglase jsou také velice zajímavé. Údajně jejím prostředkem na zářivě bílé zuby je směs vytvořená z jahod a kypřicího prášku, s kterou si pravidelně čistí zuby. Jahody totiž obsahují kyselinu jablečnou a kypřící prášek má za úkol podpořit bělení. Na vlasy má však už speciální péči, kterou je ricinový olej (mimochodem používaný i Jennifer Aniston), který používali faraóni ve starověkém Egyptě proti vypadávání vlasů. Tak už víme, kde Catherine sebrala krásnou a hustou hřívu :-) . Další kosmetické triky Catherine pro udržení rovnováhy vlasů jsou například oplachy vlasů pivem, vlasové masky z majonézy, octu a vajec, heřmánkový čaj a proti lupům rozdrcený aspirin v šampónu. Je vidět, že Catherine ani trochu netroškaří.

Kosmetické triky alá Julia Roberts

Julia využívá kosmetické triky na nehty a pokožku, které jsou nám všem víceméně známy. Na nehty i pokožku používá olivový olej, který má za úkol změkčit kůžičku v oblasti nehtů a v pokožce dodat dostatečné množství hydratace, aniž by byla vysušená. Na vlasy však používá trik, který už moc příjemný není. Po návštěvě skvělého kadeřníka, který dokáže Julii upravit bezchybně vlasy, si své vlasy po dobu dvou týdnu nemyje. Jaký je důvod, bůhví, ale zřejmě jí to pomáhá k lepší kvalitě vlasů.

Kosmetické triky alá Jennifer Love Hewitt

Jennifer má prý nejčastěji krásnou pleť a to bez jakýchkoliv pupínků. Ovšem sem tam se nějaká ta pupínková potvora objeví a Jennifer na ní má skvělou zbraň. Na každý objevený pupínek nanese trochu zubní pasty a tak to ponechá po celou noc. Ráno je pak pupínek dokonale vysušený a bez zánětu.

Kosmetické triky alá Teri Hather

Neustálá zoufalka Teri má i svůj recept na to, aby její pokožka byla za každých okolností dokonalá. K tomu jí pomůže každý den sklenička vína, která má blahodárné účinky na organismus ovšem, pokud je pití v rozumné míře. Popíjení vínečka však Teri nejspíš nestačilo a tak se z tohoto nápoje stala i přísada do koupele, kterou si Teri náramně užívá. Tvrdí, že víno v koupeli zmírní podráždění kůže, která se poté stane pružnější a jemnější.

Bizardní kosmetické triky

U všech zmíněných triků se dá ještě říci, že jedná o normální kosmetické triky, kromě té majonézy. Ovšem jsou i takové, které vyvolávají otazník, zda je to ještě vůbec normální nebo ne, a zda je na jejich účincích něco pravdivého. Mezi podivnější kosmetické triky patří omytí vlasů šampónem s přídavkem kečupu, který je prý skvělou volbou pro majitelky blonďatých vlasů, které přijdou do styku s chlórem. Mezi další prapodivné kosmetické triky patří zábal z kondenzovaného mléka, které má zklidnit pokožku hlavy, nebo aviváž, která má za úkol vyhladit vlasy a neutralizovat jejich elektrizování. Což je jen pouhý zlomek toho, co celebrity pro svůj dokonalý vzhled používají a co prý zaručeně funguje. Máš i ty své tradiční i netradiční kosmetické triky? Pochlub se s nimi do komentářů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Sara

    Hůř jsou na tom s vlasama muži, těm se pleška nevyhýbá, jak je vidět http://www.trichologie.cz/celebrity-s-androgenni-alopecii/

  • Hanka H.

    Aspirin je dobrý i pro zbavení se nechtěného zabarvení na blond působením minerálů ve vopdě. Mi vlasy z naší vody zelenají a po aspirinu jsou zase zářivé. Ale kypřicí prášek bych tady vůbec nevyzdvihovala, narušuje totiž zubní sklovinu, tak byste mohli mít na svědomí nejedny zuby.