Šik lodičky obvykle vyjdou na pořádnou sumu, proto jich asi žádná nemáme plný botník. Díky vychytávce Heel condoms ale můžeš v luxusní kousek proměnit i své staré a nenápadné botky.

avatar

Lucie Drahošová
Obyčejně neobyčejná milovnice zmrzliny, internetu, žurnalistiky a hlavně života.

Luxus během chvilky

Při koupi bot často volíme jednodušší univerzální provedení, protože – přiznejme si, na desítky párů jako měla Carrie v Sexu ve městě prostě nemáme vhodného sponzora. Čas od času se ale přece jenom připlíží nějaká příležitost, ke které by se hodily botičky pěkně výstřední, výrazné, takové kterých si každý všimne a ideálně tak jedinečné, že nikdo v okolí nebude mít stejné. Pro tyto účely je tu teď super řešení, které navíc nemusí být ani moc finančně nákladné. Řeč je o Heel condoms, ozdobných návlecích na lodičky, které jsou odnímatelné. Můžeš je kombinovat univerzálně s kterýmikoliv botkami a vždycky budeš s nimi in a neokoukaná.

Heel condoms s bambulkami
Díky návlekům na podpatky můžeš být hvězdou večera i s obyčejnými lodičkami.
zdroj: shopify.com

Condom style versus panty style

Botky si můžeš ozdobit hned dvěma druhy návleků. Prvním jsou návleky „condom style“, které se podobně jako kondom navléknou na celý podpatek až k patě. Buď pak už drží samy nebo se pomocí stuh či jiných ozdob následně zavážou, sepnou, nebo kreativně omotají kolem kotníku, případně i dál dolů kolem nohy. Návlek na podpatek má většinou výraznou barvu nebo vzor. Okolo paty pak bývají umístěné různé flitry, mašle, peříčka nebo jiné ozdoby.

Zlaté heel condoms
Condom style elegantní zlaté návleky s mašlí.
zdroj: shopify.com

Krajkové návleky heel condoms
Krajkové condom style návleky s mašličkami jsou romantické a decentní.
zdroj: shopify.com

Aby byl kotník za štramáka

Druhou variantou jsou návleky „panty style“, které postrádají část překrývající podpatek. Tento typ se na podpatek pouze jakoby navleče, tím se zahákne a dále vystupuje nahoru k patě. Tento typ mnohdy zahrnuje také stuhy nebo jiné ozdobné šňůrky, které se ovazují kolem kotníku nebo i chodidla a jsou často také zdobené různými přívěsky, mašličkami nebo bambulkami.

Oranžové kytičkové heel condoms
Pestrý návlek s kytičkami skvěle oživí každé lodičky.
zdroj: shopify.com

Růžový návlek na podpatek s mašlí
Růžový návlek s dlouhou stuhou nabízí prostor pro kreativitu.
zdroj: shopify.com

Návlek často nabízí i různé alternativní možnosti uvázání, díky kterým můžeš i s jediným párem návleků tvořit množství různorodých kreací. Je to případ především těch návleků, které mají dlouhé širší stuhy. Inspiraci pro různé druhy vazby najdeš klasicky na internetu. Ideální jsou videa, jako je třeba toto:

Kde to seženu?

Na internetu prozatím Heel condoms nabízí pouze zahraniční weby a to za cenu od 15 do zhruba 50 dolarů. Jistě to ale nebude trvat dlouho a s návleky na podpatky přijdou první tvořivé slečny i u nás. Ostatně, s širší stuhou se můžeš o nějaké kreace pokusit i sama. Přišít flitry nebo mašličky koupené v galanterii taky nebude problém. A třeba budeš nakonec v té naší malé zemičce o krůček napřed i před módními ikonami.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář