Možná sis několikrát položila otázku, jaké spodní prádlo, včetně barev, se mužům na ženách nejvíce líbí. Je víceméně jasné, že tato otázka vyvolá spoustu různých odpovědí, jelikož každý muž je jiný a každému se líbí něco jiného. Přesto se v určitých bodech shodují, což je vidět na výzkumech, které se tomuto tématu věnovaly.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Možná sis několikrát položila otázku, jaké spodní prádlo, včetně barev, se mužům na ženách nejvíce líbí. Je víceméně jasné, že tato otázka vyvolá spoustu různých odpovědí, jelikož každý muž je jiný a každému se líbí něco jiného. Přesto se v určitých bodech shodují, což je vidět na výzkumech, které se tomuto tématu věnovaly. Odpovědí ti tedy může být následující článek, ve kterém se dozvíš víc.

Jaké spodní prádlo se klukům a mužům na našich postavičkách líbí? Koukni na jejich odpovědi!

Jaké spodní prádlo se klukům a mužům na našich postavičkách líbí? Koukni na jejich odpovědi!

Co nám odhalí výzkumy?

Ve výzkumech je jasné, že každou věkovou kategorií se mění i pohled a zalíbení na konkrétní typ spodního dílu spodního prádla. Klasické kalhoty si získaly u první věkové kategorie od 15 do 30 let přes dvacet procent. V druhé věkové kategorii, která je v rozmezí od 31 let do 44 let, je výsledek velice podobný. U třetí věkové kategorie nad 44 let a výše se pak zalíbení v klasických kalhotkách vyšplhalo až přes padesát procent. Svůdné nohavičkové kalhotky se v první kategorii líbí až třiceti pěti procentům mužů. U druhé kategorie popularita krajkových kalhotek klesá k necelým dvaceti procentům a u poslední kategorie je to už necelých deset procent. Titěrná tanga s ozdůbkami pak v první kategorii volí necelých třicet procent, v druhé třicet procent a ve třetí, už pouhých dvacet. Zbytek procent ze sta u všech tří kategorií prozrazuje, že nejlepší jsou žádné kalhotky a ostatním na spodním prádle nezáleží.

Které barvy spodního prádla si získaly sympatie?

Výzkumy mluví jasně a tak nám servírují fakt, že nejvíce sympatií si získala černá barva spodního prádla, kterou volilo třicet procent dotázaných. Necelých třicet procent pak volilo barvu bílou. V pořadí je taktéž barva červená, která si získala přes deset procent sympatií, ovšem před ní se ještě v procentech nachází odpověď, že na barvě spodního prádla nezáleží. Necelých pět procent volí spodní prádlo s obrázky, dalších necelých pět si získala barva růžová. Zbytková část dotazovaných se přiklání k jiné barvě.

Malá anketa na téma spodního prádla

Na závěr jsem se zeptala čtyř dobrovolníků :) -, kteří byli ochotni zodpovědět mi tři otázky týkající se spodního prádla. Zajímají tě jejich odpovědi? Přečti si následující menší rozhovor.

1) Ahojky, nejdříve bych vám chtěla poděkovat za vaši ochotu zodpovědět mi tři krátké otázky. Doufám, že se nedočkám jednoslovných odpovědí :) . Moje první otázka zní: Jaký typ spodního prádla se vám na partnerkách líbí? Budu ráda, když zmíníte horní i spodní díl.

Martin 34 let – Upřímně spodní prádlo u partnerky nijak extra neřeším. Samozřejmě se mi líbí krajkové podprsenky i kalhotky, nebo tanga, ale stejně se mi nejvíce líbí klasika. Důležité je, aby se přítelkyně ve spodním prádle cítila v pohodě, a to s některými kousky nelze. U mě vede jednoduchost, bez nějakých ozdob. Dokonce i v kalhotkách s vyvýšeným pasem, přehnaně řečeno v bombarďákách :) , mi přijde přítelkyně dokonalá, i když to mnohým může připadat zvláštní.

Láďa 24 let – Je to trochu sobecké, ale mě se líbí ze všeho nejvíce tanga, kde je toho více vidět :) , a proto jsem rád, když je moje holka nosí. Ještě se mi líbí krajka a string kalhotky. Ostatní mi nic neříkají a nevím, co bych říkal na to, kdyby přítelkyně chodila v kalhotkách po babičce, to bych nesnesl. Podprsenky nemám rád nějaké mdlé, vždy pěkně ozdobené. Jsem prostě náročnější a něco obyčejného mi zkrátka nic neříká. Pokud to není podle mých představ, ztrácí to pro mě veškerou přitažlivost. I když zas uznávám, že bych zařízlý cancour látky mezi půlkama nesnesl.

Vojta 28 let – Tak co si budou chlapi namlouvat, nejkrásnější je ženská bez spodního prádla, to je jasná věc :) . Ale dobrá, když mám říct svůj názor, zněl by asi takto. Pokud to prádlo vypadá pěkně, není důležité, jakého je typu, takže pro mě je v podstatě přijatelné jakékoliv prádlo. Ale nejvíce důležité je, že jak se žena v něm bude cítit dobře, bude i tak přitažlivá, než aby byla nervní, že jí všude řežou nějaké šnůrky.

Tomáš 31 let – Jednoznačně jsem pro sportovní styl. Nejhezčí jsou podle mě sportovní podprsenky, nohavičkové kalhotky, nebo cokoliv jiného, co má spojitost se sportovním stylem.

2) Která barva se vám na spodním prádle nejvíce líbí? Jsou vám sympatické i vzory nebo nějaké potisky?

Martin 34 let – Asi takhle, nevadí mi různé vzory, potisky a tak dále. Mohou být i nemusí, to už záleží na partnerce. Co se týče barev, tak nejvíce přitažlivá je černá, pak červená a bílá, ale i ostatní barvy nejsou k zahození. Pokud je to spodní prádlo hezké, nezáleží, jakou nese barvu.

Láďa 24 let – U mě vede černá, to je jasný. Pak taky růžová je pěkná. Za nicmoc barvu považuji tělovou, ta je nezajímavá. Potisky i vzory se mi líbí hodně.

Vojta 28 let – Moc hezká barva spodního prádla je u mě bílá a i modrá, ale i ostatní jsou hezké. Podle mě ale není barva spodního prádla zas tak důležitá. Jinak potisky moc nemusím, ale záleží na rozhodnutí nositelky. Do toho já už nemám co kecat :-) .

Tomáš 31 let – Pěkná barva, která se mi líbí, je krémová, ta pěkně ladí k tělu. Vzory mi nevadí, ale u potisků už těžko říct. Pokud se na nich nachází ta divná růžová kočka, tak to moc vábné není, ale jestli je to něco střídmějšího, tak proč ne. Ale hlavně nic dětinského!

3) Kupujete (nebo jste někdy kupovali) své přítelkyni spodní prádlo, nebo to necháváte jenom na ní?

Martin 34 let – Sám bych se třeba do výběru podprsenek nepouštěl. Bylo by to něco stejného, jako kdybych jí kupoval džíny naslepo. Ale u kalhotek mi nakupování nevadí, tam se vždycky trefím. Vždycky je lepší, když si vybere přítelkyně sama a rozhodne se, co jí vyhovuje. Ještě možná ty košilky, nebo prádlo na spaní, tam se mi výběr taky zadařil.

Láďa 24 let – Tak půl na půl. Jako z velký části si prádlo kupuje sama, ale kolikrát něco kupujeme spolu, nebo já sám. Problém s tímhle prostě nemám. Ona mi taky někdy vybírá trencle sama, takže no stress :-) .

Vojta 28 let – Nákupu spodního prádla se sice nijak nebráním, přesto jsem raději, když si partnerka vybírá prádlo podle svého a já jsem ten, který se usmívá nebo šklebí, když si přítelkyně zkouší spodní prádlo. Zvlášť vybírání spodního prádla není nijak jednoduchá záležitost, a proto je lepší, když si ženská vybere sama.

Tomáš 31 let – Asi nejlepší řešením, které mě se osvědčilo, je dárek v podobě poukázky v určité hodnotě, za kterou si pak vybere podle svého. Jako kalhotky jsem sice párkrát koupil, ale do nákupu něčeho zrádnějšího bych si netroufl.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Michalla

    Oblíbená moje stránka pro nákup spodního prádla http://www.pradlo-cz.cz/
    Krásné a sexy kousky,ale nejen to..najdete tady skoro vše..:)