Přemýšlíš o prodloužení vlasů? Dlouhé vlasy se dají nosit v celé škále účesů. Získáš v nich sebevědomí a zapůsobíš na své okolí. Vyber si metodu, se kterou hustých, dlouhých a přirozených vlasů hravě dosáhneš.

Prodloužení vlasů

Samozřejmě, můžeš si nechat dorůst své vlastní vlasy. To je ale většinou běh na dlouhou trať, a pokud nemáš dostatek trpělivosti nebo nechceš čekat několik měsíců až let, určitě ti doporučuji rozhodnout se pro prodloužení vlasů. Vybrala jsem pro tebe ty nejoblíbenější metody. S nimi si vlasy doma prodloužíš sama nebo s pomocí své zručné kamarádky.

Výběr metody

Asijské vlasy metodou keratin

Prodlužování vlasů keratinem je šetrné, bezpečné a vykouzlí ti přirozený účes. Výhodou asijských vlasů je, že jsou nejlevnější na trhu a od evropských vlasů jsou po úpravě prakticky k nerozeznání. Aplikaci keratinu, která se provádí prostřednictvím tepelné pájky, je potřeba zhruba po 2 měsících zopakovat. Keratinový spoj by neměl být vystaven barvě ani odbarvovači.

Pramínek po pramínku s micro-ring

Micro-ring je možné využít u asijských i evropských vlasů. Vlasy jsou rozděleny do tenkých pramínků a každý z nich je zakončen kroužkem a očkem. Tyto pramínky pohodlně upevníš na své vlastní vlasy. Aplikace metody je o něco jednodušší než prodlužování keratinem. Vlasy je však také nutné posouvat, protože spoje odrostou. Micro-ring je vhodný pro krátkodobé i dlouhodobé prodloužení.

Tapex – šetrné lepící pásky

Tapex pásky jsou k tvým vlasům šetrné a jejich aplikace je velmi jednoduchá. Vlasy jsou zataveny do silikonových spojů a snadno se upevní díky lepící pásce. Můžeš je nosit přibližně 1 až 1,5 měsíce, pak je vhodné vlasy opět posunout. Hlavní výhodou v porovnání s ostatními metodami prodloužení je, že tvé vlásky se při aplikaci nezacuchají. Samotný pásek by však neměl přijít do kontaktu s kondicionérem, maskou na vlasy ani s přípravkem obsahujícím alkohol.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář