Rande je skvělá příležitost, jak využít svého make-upu. Jenže taky je to chvíle, kdy si s make-upem musíme dávat obzvláště pozor. Může vzniknout trapas i odmítnutí.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Rozdíly v líčení

Mysli i na praktickou stránku!

Když jdeme na rande, chceme vypadat perfektně a samozřejmě i přirozeně. Nechceme, aby si o nás myslel, že máme na obličeji tunu make-upu a bál se nás dotknout. V úvahu musíme vzít, že na schůzce bychom měly vypadat přirozeně. Samy přece zdůrazňujeme, že hledáme muže, kteří nás chtějí takové, jaké jsme. Když už se udělá nějaký nepříjemný pupínek, nebo jsi zvyklá na určitý make-up, tak zvol opatrně. Pupínek schovej lehce korektorem a make-up vyber lehký, který nezanechává skvrny. Je přeci jen lepší mít vidět nějaký ten pupínek, než mu po objetí zašpinit tričko (anebo si viditelně rozmazat tvář). Takže lehoučký make-up (nebo žádný), trochu řasenky a místo lepivého lesku spíše příjemný balzám.

Tipy a triky

Každá chceme mít hezký obličej. Chceme se přece líbit i samy sobě po ránu a nelekat se obrazu v zrcadle. Co takhle extra zkrášlovací triky? Některé dívky dokonce druhým doporučují nakreslit si prsa a vycpávat podprsenky. Já doporučuji použít pohodlnou podprsenku, která vypadá hezky pod oblečením. Některé krajkové jsou krásné, ale pod oblečením vytváří zvláštní okraje a tvary. Push-upky také nejsou k zahození, když prsa hezky zdůrazní. Ale mít menší prsa není nevýhoda. Někteří chlapi je mají raději nežli ty větší a naopak. A každé dívce sluší něco jiného. Buď rozhodně šik, ale zůstaň svá. Co když se po několika schůzkách rozhodne sundat push-upku a namalovaná prsa? Nelži sama sobě a využij své postavy. Jednoduchým trikem je nebrat si příliš volná trika ani šaty, ale takové, které zdůrazňují pas. Sluší to štíhlým dívkám i plnoštíhlým! A místo namáhajícího make-upu např. BB krém a klidně i průhlednou řasenku. Důležitou součástí jsou upravené vlasy a nehty. A hlavní základ všeho: nestydět se za sebe a usmívat se!

Jenže co ty modelky?

A je to tady. Naše smýšlení a porovnávání se. Občas si to neuvědomujeme, ale i tak se snažíme každé ráno vylepšovat. Některé mají strach bez make-upu vyjít ven i na minutku. A když jdeme na rande, bojíme se, že bychom mohly působit neatraktivně. Ale porovnávat se s druhými, s jeho kamarádkami, ex anebo dokonce modelkami z časopisů zkrátka nejde. Jsi jiná, jsi svá a jsi vlastní osobnost. Zdůrazni make-upem své přednosti, ale nemusíš ze sebe dělat zcela jinou ženu. Chceš, aby miloval tvůj obraz na tváři nebo tebe?!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Terka

    Mnoho holek to s líčením fakt přehání a myslí si, že tak budou vypadat lépe. Často je to ale k smíchu. V časopisech je to samý photoshop a realita je úplně někde jinde.