Společenské kabelky, psaníčka, kožené kabelky nebo kabelky Guess nechybí v povinné výbavě žádné z nás. Každá máme kabelku velkou, malou, lesklou, z broušené kůže i klasickou. Máš ale také nějaký pěkný model na večer, party nebo diskotéku? Kabelky na večer jsou specifické, mají jiný tvar, jsou z jiných materiálů a měly by vypadat rozhodně luxusně. Proto se neboj investovat, určitě se to vyplatí, protože společenské kabelky nepodléhají příliš aktuálním trendům. Pořídíš jednu, a když dobře vybereš, budeš ji mít ještě dalších pět let.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Kabelka, nejlepší přítel všech žen a slečen

Luxus se nikdy neokouká

Luxus se nikdy neokouká

Pokud ale jsi lvice salónů a chodíš někam skoro každý večer, je dobré mít více kousků, které se ti hodí k tvým večerním outfitům. Jednu bys měla mít k džínům, druhou ke sportovním sukním a šatům, třetí k vysoké večerní a jednu také na léto v pestrých barvách.
Jak často si třeba celebrity pořizují večerní kabelku? Ty nejluxusnější a značkové kousky jako například od francouzské značky Guess nevyjdou z módy téměř nikdy. S takovou okouzlíš ty i jakákoliv známá osobnost nejen kamarády, ale také jakoukoliv módní policii. Dlouho neuvažuj, luxus si zaslouží každá z nás. A na kabelkách se rozhodně šetřit nemůže.

Co k tomu?

Nesmíš zapomenout ani na vhodné doplňky, které dokreslí celkový outfit určený pro danou společenskou příležitost. In jsou nejrůznější náramky, čelenky a peříčka do vlasů, prsteny či krajky nebo třpytky či kamínky. To vše působí velice elegantně a luxusně, zvlášť když to umíš správně zkombinovat. Klasická kabelka, společenská kabelka, psaníčko, kožená kabelka nebo kabelka Guess se tak ihned promění v překrásný a originální doplněk.

Jaký vybrat styl či barvu?

Pokud zvolíš černou, červenou nebo bílou kabelku, určitě tím nic nezkazíš. Ale zkus být originální a vyber takovou, kterou budeš mít jen ty. Stačí se zaměřit na malé detaily. Může být například vyzdobená flitry, kamínky nebo jiným dekorem. I tak se kabelka bude hodit ke všemu, co si na sebe vezmeš. Byla by ale škoda, nevyhrát si také s barvami. Můžeš například zvýraznit své černé šaty pestrou barvou kabelky. Žlutá, modrá nebo zlatá, to je ono! Vyniknou šaty i tvůj obličej. Boty můžeš zvolit jak v barvě kabelky, tak v barvě šatů.

S takovými společenskými kabelkami, psaníčky, koženými kabelkami nebo kabelkami Guess uděláš velkou parádu na večerních akcích, typu koncerty, rauty a párty i na disco. Pro takové příležitosti se hodí již zmíněná malá psaníčka, nebo například široký výběr z kabelek Guess. Samotný design pak záleží jen na tvém vkusu. Hodí se jak kabelka prošívaná, lakovaná nebo celokožená. S tvými oblíbenými doplňky nebo výraznou bižuterií budeš pak zcela jistě královnou každého večírku.

Krásné kabelky z pvc i z pravé kůže najdeě na www.Krasne-kabelky.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář