Květina dodává ženě něžnost a jemnost. Sezona jaro/léto je tomu důkazem. Frčí květinové potisky a to ve velké míře. Oslovili tě? Nebo naopak? Minulý rok byly velkým trhákem leopardí a zebří vzory. Dnes už jsou poněkud klišé. Žena oblečená do leopardího vzoru vypadá poněkud žensky a šelmovitě.

avatar

Lucie Šubrtová

Květina dodává ženě něžnost a jemnost. Sezona jaro/léto je tomu důkazem. Frčí květinové potisky a to ve velké míře. Oslovili tě? Nebo naopak? Minulý rok byly velkým trhákem leopardí a zebří vzory. Dnes už jsou poněkud klišé. Žena oblečená do leopardího vzoru vypadá poněkud žensky a šelmovitě. Ale není to tak jednoduché naučit se kombinovat leopardí vzory, mnoho lidí dělá zásadní chyby v nošení těchto vzorů.

Květinové vzory jsou jeden z největších trendů pro jaro a léto 2011. Máš už květinové šaty? (foto: Jessica Marie Bratton)

Květinové šaty jsou jeden z největších trendů pro jaro a léto 2011. Máš už květinové šaty? (foto: Jessica Marie Bratton)

Jako zvíře

Stále se nosí leopardí vzory, ale nejsou natolik oblíbené, jako to bylo minulý rok. Velkým nositelem tohoto vzoru je Sandra Leopardová. Její pseuodym už o tom vypovídá že? Hodně oblíbené boty jsou na platformě v leopardím či zebřím provedení, najdete je v H&M, jsou nejen krásné, ale slouží i jako skvělý doplňek.

Květinové potisky – o nich, jak je kombinovat?

Květinové potisky začaly nosit takzvaní “hippies”, takže můžeme hovořit o návratu květinových potisků. Dodávají něžnost a louka plná květin oznamuje, že přišlo jaro. Ale jak dlouho se udrží floral moda na trhu? Jsem na pochybách. Je dosti možné, že dopadnou jako obávané leopardí vzory. Později ti začnou lézt na nervy, protože je uvidíš všude a každý bude mít něco květinového na sobě. Ovšem musíš klást důraz i na to, jak nosit “květiny”. Nejdůležitějším bodem je, moc nekombinovat. Co se nosí?

Květinové šaty

Úzké šaty se vzorem

Květinové šaty

Léto plné květin

Květinové šaty

Výrazné červené květy

Overal

Pokud nemáš ráda sukně, jdi do overalu. Neměl by ti chybět ve skřini. Je velmi praktický a skvěle se nosí. Moc dobře vypadá květinový overal, ke kterému stačí zvolit lehký náramek a balerínky.

Tenisky, oxfordky

Oxfordky patří mezi oblíbené boty. Vykroč z davu a pořiď si je v tomto vzoru. Nejen, že tím ožíviš svůj outfit, ale budeš vypadat skvěle. Pokud si netroufáš, jdi do kotníčkových tenisek, těmi nic nezkazíš.

Šaty

Chceš zahltit romatikou? Sáhni po květinových šatech. Nejen, že budeš vypadat sladce, ale zejména dáma ve středním věku bude vypadat mladě a svěže.

Anketa

Líbí se ti šaty s květinovým vzorem?

Zajímá tě, jak doposud Kámošky hlasovaly? Koukni na aktuální výsledky.

Loading ... Loading ...

Trička

Pokud se nechceš hnát do velkého ráje květin, nevadí. I takovéto tričko bude vypadat k světlým kalhotům moc dobře. Jak se říká, v jednoduchosti je krása. Jestli nerada kombinuješ oblečení, toto je správný typ pro tebe.

Doplňky

Nemusíš být od hlavy až k patě jako víla. Kup si šátek, klobouček, doplňky anebo botičky. Nemusíš se řídit modními trendy a jestli tě sezona plná květin a kytiček nezaujala, nezoufej, máš-li ráda barevné věci, jdi do barev, ty mají v této sezoně také své místo.

Flower kolekce má hodně značek

Právě jsem tě provedla loukou, ze které se ti už nejspíš motá hlava. Máš snad pocit, že se ti bude zdát o květinách? Ještě není konec. Jaro a léto slaví příchod tohoto trendu a moda je více než dost zaměřena na floral potisky. Já osobně jsem si je zamilovala a vím, jak je těžké sehnat něco s tímto potiskem. Pokud máš stejný problém, tak víš o čem mluvím. Musím říci, že se vyznamenal obchod Baťa. Má speciální kolekci flower. Moc hezké :-) .

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kámoška.cz

    Děkuju moc za pochvalu. Jinak jsem se květinových vzorů bála ze stejného důvodu jako ty, taky se mi to hodilo pouze k babičkám :-) . Když člověk ale zvolí hezký a moderní střih, dobrou látku a zajímavý vzor, tak je vše OK :-)

  • http://kristybendy.blog.cz kikča

    Jé, ted jsem si všimla pěkného desssu u ankety, chválím:)) Ještě nic s květinami nemám, a ještě nevím no. Trochu se bojím co na to kluci, aby zase neřekli že vypadáme jako babičky.