Přemýšlíš, jak oživit svůj outfit, ale nic tě nenapadá? Možná právě kšandy budou pro tebe to pravé! Než si kšandy ovšem vezmeš, popřemýšlej, zda se ke tvému oblečení opravdu hodí.

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Kšandy mohou plnit svůj účel a to držení kalhot, ale mohou se také stát skvělým módním doplňkem. S kšandami tvé outfity budou mnohem zajímavější, ale pozor, jsou totiž věci, ke kterým vypadají opravdu nevkusně!

Model s kšandami
Konec nudným modelům! S kšandami oživíš každý outfit!
zdroj:asos.com

Jak kšandy nosit?

Kšandy můžeš nosit na dva způsoby, ale rozhodni správně, který způsob kdy zvolíš.

Způsob 1 – Kšandy zapnout a přetáhnout přes ramena. Nejen, že ti budou držet kalhoty, ale také mohou dobře vypadat. Dávej si ovšem pozor, protože hrbení, ke kterému zapnuté kšandy navádějí, vypadá opravdu neesteticky. Pokud máš přes prsa trochu větší míry, zjisti, zdali je tento styl nošení opravdu vhodný. Kšandy mají totiž tendenci sjíždět do stran.

Kšandy
Kšandy můžeš zapnout a přetáhnout přes ramena nebo je nechat jen tak viset. Je to jen na tobě!
zdroj: asos.com

Způsob 2 – Kalhoty ti budou padat pořád, ale tento způsob také stojí za vyzkoušení. Kšandy můžeš zapnout a nechat volně viset podél nohou. Na tento styl většinou koupíš přímo určené kšandy, které září veselými barvami nebo zajímavými a vtipnými vzory.

Model s kšandami
Kšandy ti mohou volně viset, ale kalhoty ti držet nebudou!
zdroj: zena-in.cz

Kšandy a podpatky – super kombinace nebo průšvih?

O odpovědi na tuto otázku rozhoduje vkus a ten můj si myslí, že největším průšvihem jsou volně visící kšandy a podpatky! Podpatky a kšandy (pokud nejsou zapnuté a přetažené přes ramena) občas můžou působit velmi nevkusně. Kombinace dámského stylu (podpatků) se stylem (kšand) flegmatické slečny opravdu nebude to nejvhodnější, co můžeš vykouzlit. Ani na předchozím obrázku se mi nelíbí kombinace bot a kšand, ale zase proti gustu žádný dišputát, no ne? Ale třeba takové kšandy a Conversky, ty jsou, podle mého, trefou do černého.

Rebelský outfit
Rebelský outfit s kšandami? Jasně, jen pozor ať tě kšandy přes tílko neodírají!
zdroj: theamazingworld.blog.cz

Pozor na gesta, ke kterým kšandy svádí!

Další průšvih nastává při gestech. Pokud si nedáš pozor, může se stát, že si budeš s kšandami neustále hrát, natahovat je atp. Zvláště pak natahování kšand vypadá velmi nevkusně, a i když ti to nepřijde, této aktivity si všimne hodně lidí!

Kšandy s flitry
Na gesta si dávej pozor, ne vždy jimi zaujmeš!
zdroj: zerty.cz

Příliš elegance také škodí!

Pokud si chceš vzít košili a kravatu (holky, vždyť kravata u nás není již nic neobvyklého!) vezmi si raději opasek, kšandy se k tomu opravdu nehodí! Pokud ovšem nemůžeš odolat a nevíš, jak kšandy zamaskovat – vyzkoušej sako. Kšandy nepůjdou vidět a ty se nemusíš bát, že ti kalhoty budou padat.

Elegantní outfit
I k elegantnímu outfitu se hodí kšandy, ale pokud je chceš schovat, využij sako.
zdroj: divkyslecnyholky.blog.cz

Kabelka a kšandy? To nejde dohromady!

Jednou jsem si vzala kšandy i kabelku a jak to dopadlo? Buď mi s ramene padala kabelka, nebo kšanda, proto už nikdy více! Outfit, kšandy a kabelka nevypadají zrovna nejlépe. Takže když už kabelka, tak jedině do ruky!

Outfit Metal-princess
I metalová princezna může zářit s kšandami!
zdroj: fashionable-way.blog.cz, itricka.info, metalshop.cz, solecollector.com, kristybendy.blog.cz, 4realshop.eu

Uvolněný look
Taková ležérní kombinace může být na jaře či v létě trefou do černého.
zdroj: saltprep.com

Kšandám fandí i celebrity

O tom, že jsou kšandy vážně stále populární, svědčí i fakt, že je s oblibou nosí i řada celebrit. Pokud ti schází nějaký nápad na outfit s kšandami, stačí se inspirovat třeba právě u nich.

Celebrity
Celebrity kšandy prostě milují.
zdroj: newblog.makemechic.com

Máš zájem o kšandy?

Pokud i tebe lákají tyto kšandy, můžeš je najít téměř v každém internetovém obchodě. Obchody jsou navíc zásobené velkou škálou barev a motivů (klidných i extravagantních). Stačí si jen vybrat, a že je to výběr těžký, o tom není pochyb. Tak hodně štěstí při výběru a prosím tě, dávej pozor na nevkusné kombinace, které tvému vzhledu spíše uškodí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář