Pořádná dávka motivace a originality je přesně to, co si každá číča zaslouží. Pokud chceš i ty ukázat okolí, že jsi osobnost, je zde pro tebe představení značky Číča v kleci.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Od Backstreet Boys po nakopnutí do zadku

Již od dob Bravíčka jsem blázen do plakátů. Právě ty byly hlavní důvod, proč jsem si pochybný časopis pro teenagery tolik let kupovala. Ty a rubrika Láska, sex a trápení. Můj dětský pokojíček byl vždy jedna velká galerie chlapeckých skupin, mezi kterými jednoznačně kralovali krasavci z Backstreet Boys. Bohužel skupina se rozpadla a já stárnu, nicméně láska k plakátům se mě stále drží. Když jsem se stěhovala, rozhodla jsem se do nového bydlení najít zajímavé motivační citáty na zeď. Abych se vůbec ráno vykopala z postele. Po chvilce googlování na mě mrkla Číča v kleci a její nabídka plakátů. Přeskočím kvalitní digitální tisk a fakt, že plakáty jsou díky omezenému počtu kusů limitkou. Na první pohled jsem se totiž zamilovala hned do několika designů a bylo by mi asi úplně fuk, kdyby byly vytištěné třeba na toaleťáku. Originální a vtipné texty, jedinečné fotky a to správné kopnutí do zadku, kterou lenoch jako já někdy potřebuje.


Pro princezny

Když si zrovna nemusím pohledem na zeď srovnávat životní priority, baví mě kombinovat eleganci a zdravou drzost. Proto není zrovna velkým překvapením, že mě zaujala jedna svěží hláška. Vsadím se, že pro většinu holek sledujících trendy na Instáči nebude novinkou. „Jsem princezna! Vole.“ Tak zní a jejím jediným a 100% prvním autorem je právě Číča v kleci. Princezní trička by neměla chybět v šatníku ženám, které se nebojí vyjádřit smysl pro humor.

Číča servíruje hlášku nejen na stylovém tričku! Já doporučuji hezky rychle zaostřit na vaky na záda. Praktické, hezké, lehoučké a vyrobené ze 100 % bavlny. Za mě lepší společník do města než nějaká proklatá kabelka.


Pro kočičí povahy

Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost Číču v kleci představit. Fandit odvážným značkám by měla být povinnost každé z nás, vždyť vlastnit nějaký unikátní kousek v šatníku je radost. Stejná, jako se při procházení bytu zahledět na plakát, který člověku připomene jeho cíle. Motivace a stylu totiž není nikdy dost, mňau!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář