Která z vás si nevysnila boty, které by byly pohodlné, kvalitní a vzhledově netradiční? Návrhář Jeffrey Campbell se svojí manželkou Christine vědí, po čem zákaznice touží, kladou důraz na originalitu a nabízí inovaci v obuvnickém průmyslu. Jeden z trháků minulého a letošního roku jsou boty z kolekce Lita. Někomu přijdou robustní, někdo se do nich zamiluje na první pohled. Aby sis mohla udělat i ty svůj názor na tento trend, nech se pohltil kouzlem bot od Jeffrey Cambella.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Kolekci Lita si zamilovaly fashion blogerky z celého světa. Necháš se také unést stylem těchto bot?

Kolekci Lita si zamilovaly fashion blogerky z celého světa. Necháš se také unést stylem těchto bot?

Lita v čele žebříčku

Kolekce Lita jsou jedny z nositelnějších bot od Jeffrey Campbell, které se ti budou hodit do reálného života. Tlustý podpatek a vysoká platforma zaručují komfort, když je jednou obuješ, už jich nikdy nebudeš chtít vzdát. Módní blogy se jimi jen hemží, což je jedna z příčin velkých diskusí, zda tyto boty patří na ulice, či ne. Je pravdou, že to nejsou střevíčky pro Popelku, na druhou stranu to nejsou ani tuctové boty, které tě omrzí po dvou týdnech nošení.

K čemu se hodí

Dají se nosit téměř ke všemu. Nejvíce vyniknou na hubených nožkách se skinny jeansy nebo kraťasy. Obout je také můžeš k šatům a sukním. Hodí se do jarního počasí i na party.

Kolik si na ně ušetřit?

Za kvalitu se platí. V tomto případě seženeš tyto boty od 150 – 200 dolarů v závislosti na materiálu, vzoru, či zdobení. Vyrábí se od semiše po syntetickou, nebo pravou kůži. Podpatek bývá dřevěný nebo taktéž syntetický.

Kde tyto boty zakoupit?

Zde je několik online obchodů, kde můžeš sehnat tyto a mnohé jiné boty od JC.

SOLESTRUCK
Shopakira
Barefoot Tess (velikosti 11 – 14)
Bona Drag
Mod Cloth
Nasty Gal

Je těžké je sehnat v ČR, proto bych doporučovala některý z internetových obchodů, které ti nabízí spoustu druhů. V Praze 1 můžeš na tyto boty narazit v ulici 28.října 7 – Enter The Address.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář