Výběr dámských hodinek je nelehký úkol, a proto je zde velmi zajímavá inspirace pro všechny milovnice kvality a elegance.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Je čas na kvalitu a eleganci, která sluší každé ženě! Jaké dámské hodinky si vás budou hýčkat?

Výsada mužů na dámské ručce

Je skvělé být svědkem toho, jak se z dámských hodinek stává čím dál významnější módní doplněk, který má schopnost jak mávnutím kouzelného proutku dodat elegantní vzhled. Opravdu zajímavé modely již nejsou pouze výsadou mužů. Pokud i vy toužíte po něčem originálním, nechte se inspirovat následujícím výběrem zajímavých modelů dámských hodinek značek PRIM a PRECIOSA. Právě ty totiž sází na jedinečný styl a nevídanou kvalitu.

Luxus a krystaly Swarovski

Osobně preferuji hodinky, které nejsou příliš okázalé, ale i tak se nebojí projevit kvalitními materiály a zajímavým řešením jednotlivých částí. Není tak překvapením, že mě oslovily tyto dámské automaty PRIM, které jsou po obvodu pouzdra z ušlechtilé nerezové oceli zdobeny krystaly Swarovski. Ráda bych také upozornila na velmi zajímavý číselník s otvory, které fungují jako průhled do útrob hodinek. Tento velmi zvláštní prvek má schopnost zaujmout na první pohled a dotváří zajímavý kontrast s jinak čistě ženským designem hodinek.

Dámské hodinky Prim

Velmi něžně působí také tyto modely s průhledem ve tvaru srdíček. Reliéfní číselník s perleťovým okružím a římskými čísly je potěchou pro oko.

Pravá přírodní perleť jako symbol vkusu

Jsem přesvědčena o tom, že elegance si zaslouží více prostoru, a to nejen při formálních příležitostech. Vždyť právě móda je o tom, aby se žena cítila dobře každý den. Společníkem se jí tak mohou stát keramické multifunkční hodinky PRIM, které mají číselník z pravé přírodní perleti měnící odstín dle dopadu světla. Keramika působí mladistvě a v kombinaci se 120 krystaly Swarovski stojí za luxusním vzhledem těchto modelů.

Špičková česká kvalita a jedinečné modely

Značka hodinek PRECIOSA vznikla spojením dvou prvotřídních českých výrobců Preciosa a PRIM. Výsledkem jsou opravdu hodně atraktivní modely. Důkazem budiž kolekce PURITY. Ta kromě jiného přináší spojení kubické zirkonie a kvalitních materiálů. Kubická zirkonie je alternativou pravých dimantů a je ideálním materiálem pro výrobu působivých šperků. Kameny v hodinkách navíc nejsou lepené, ale drží ve speciálním lůžku, čímž je minimalizováno riziko vypadnutí.

Špičková česká kvalita a jedinečné modely

Hodinky PRIM a PRECIOSA jsou kvalitní, elegantní a sluší každé ženě, která touží po české kvalitě a nezaměnitelném stylu. Mohou se stát krásným dárkem, ale i nepřehlédnutelnou součástí image. U každého modelu vzniká omezený počet kusů, což je zárukou toho, že vámi zvolené hodinky nebude mít každý. Pro další dávku inspirace neváhejte navštívit webové stránky www.prim-hodinky.cz a www.preciosa-hodinky.cz. Nechte se okouzlit modely dámských hodinek prvotřídních českých výrobců a objevte ty, která si zamilujete na první pohled.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Petra Lehká

    Všechny hodinky vypadají perfektně. Já jsem si koupila stříbrné hodinky od Longines z https://www.hodinky-beny.cz/longines/kolekce-presence/ , které také nebyly zrovna nejlevnější, ale za to jsou kvalitní a o kvalitu mi jde, proto jsem za ně tolik peněz dala.