Ve skateshopu KRU.cz naleznete široký sortiment skate oblečení za skvělé ceny od světoznámých značek, jakými jsou například Fox, Vans, Funstorm, Meatfly, Dakine a další.

Ačkoliv letos je zima velmi vytrvalá a stále nás nutí oblékat si zimní oděvy, za nedlouho se dostaví všemi tolik vytoužené jaro, které s sebou přinese příjemnější teploty, ale také potřebu pořídit si nové jarní oblečení. Jestliže patříte mezi příznivce skate módy, pak pro koupi jarního oblečení zvolte obchod www.KRU.cz.

Proč právě KRU.cz?

Obchod KRU.cz prodává jen značkové oblečení vysoké kvality, na které se můžete bez obav spolehnout. V přehledném a jednoduchém eshopu zakoupíte vše od stylových jarních bund, přes batohy a jiné módní doplňky až po originální dámská i pánská trička, která vám sednou jako ulitá.

Zboží, které zde pořídíte, je okamžitě odesíláno na vaši adresu. Do 3 dnů tak máte zakoupené oblečení ve svém šatníku.

Kvalitní značkové oblečení

Pouze v KRU.cz sleva na všechno 5 %

Jak by se vám líbilo, kdybyste všechno zboží mohli trvale kupovat s 5% slevou? Tak přesně to vám internetový skateshop KRU.cz umožní. Pokud se zde před prvním nákupem zaregistrujete, kompletně veškeré zboží budete moci trvale nakupovat s příjemnou slevou 5 %.

Jarní bundy plné nápadů

Jarní bundy nemusí být vždy tuctové a nudné. Vyrazte do ulic se stylovou jarní bundou, s níž neuniknete pozornosti žádnému kolemjdoucímu. Levným bundám z tržnic už totiž dávno odzvonilo, nyní jsou in jarní bundy Funstorm, Fox nebo třeba Meatfly, které vás ochrání před nepříjemným větrem a během chladných jarních večerů příjemně zahřejí.

Jarní bundy

Nazujte si správné boty

Narazit na kvalitní boty nebývá často zrovna nejjednodušší záležitost. Na první pohled pevné boty se časem prošlápnou či jinak opotřebí. Pro využijte přicházejícího jara a kupte si na novou sezonu opravdu kvalitní značkové boty. Mezi absolutní špičku patří například boty Fox, Vans nebo DVS.

Značkové boty

KRU na internetu i mimo něj

Kromě eshopu disponuje obchod KRU také dvěma kamennými prodejnami. Jednu naleznete v městě Třešť, asi 20 km jižně od Jihlavy. Druhá prodejna sídlí v Jindřichově Hradci. Obě prodejny jsou pravidelně naskladňovány novým zbožím, které lze na pokladně pohodlně zakoupit.

Obchod KRU.cz najdete také na Facebooku, kde snadno zjistíte, jaké novinky lze v eshopu či kamenných prodejnách zakoupit.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář